Pod patronatem ZPN

Barcin CUP

Stowarzyszenie Sportowe „Sokół” w Barcinie we współpracy z Barcińskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. zapraszają do udziału w cyklu turniejów „Barcin CUP”, które odbędą się w sierpniu w Barcinie (woj. Kujawsko-Pomorskie).

więcej

Piłkarskie Święto w Ostaszewie

Wspaniałe święto piłkarskie odbyło się w żuławskiej miejscowości Ostaszewo. Na miejscowym boisku, które dynamicznie i całkowicie zmienia swoje oblicze, spotkali się Oldobje Mad Ostaszewo z obecnym składem klubu.

więcej

Turniej Wakacyjny VIGO CUP 2017 - relacja

W roczniku 2008/2009 bezkonkurencyjna okazała się Sopocka Akademia Piłkarska wygrywając wszystkie potyczki bez straty bramki. Rywalizacja o pozostałe lokaty, wyłoniona na podstawie rozgrywek w których zmierzyły się ze sobą w bezpośrednich pojedynkach była bardzo zacięta - relacjonują organizatorzy turnieju z Vigo Tuchom. - zmaganiach najmłodszych chłopców rocznika 2010/2011 spotkania rozgrywane były w atrakcyjnej formule 4x4 bez bramkarzy (zgodnie z unifikacją szkoleniową). Rozgrywki przyniosły bardzo wiele emocji i zwrotów akcji, także zgromadzeni opiekunowie zawodników nie mogli narzekać na nudę. Chłopcy również uczyli się rozgrywać spotkania przy bardzo zróżnicowanych warunkach pogodowych. Około pół godziny przez zakończeniem nad boiskiem rozpętała się ogromna ulewa, która na chwilę opóźniła harmonogram realizacji zawodów. Jednak po krótkiej przerwie mogliśmy kontynuować zawody.

więcej

Wyniki i tabele

Sezon 2017/2018
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl