Pod patronatem ZPN

VIII Turniej „Nadzieje Polskiej Piłki”

W niedziele 19 lutego na Hali Widowiskowo – Sportowej GOSRiT im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie odbędzie się VIII Turniej „Nadzieje Polskiej Piłki” im. patrona naszej hali. Do udziału w tej imprezie zaproszone zostały najlepsze ośrodki szkolenia młodych piłkarzy na Pomorzu z rocznika 2008, w tym Lechia Gdańsk, Arka Gdynia, Jaguar Gdańsk, Bałtyk Gdynia, Olimpia Elbląg, Jedynka Reda, gospodarze GOSRiT Luzino oraz Dragon Bojano, AP Banino, Pomerania Gdańsk, Lew Lębork i UKS GAP Bruskowo Wielkie.

więcej

Ogólnopolski Turniej Kaszub Cup

Już w najbliższą sobotę 18 lutego br. w Hali Widowiskowo-Sportowej GOSRiT im. M. Płażyńskiego w Luzinie odbędzie się ostatni tej zimy Ogólnopolski Turniej Kaszub Cup. Tym razem w imprezie organizowanej przez Sylwestra Piątka o tytuł Mistrza Kaszub rywalizować będą drużyny kobiet. Udział w imprezie potwierdziło 8 drużyn z 3 województw. Serdecznie zapraszamy na luzińską halę do kibicowania piękniejszej stronie futbolu. Początek imprezy zaplanowano na godz. 9.00 a zakończenie o 15.00

więcej

GIVOVA FUTSAL CUP

W najbliższy weekend (11-12 luty)startuje GIVOVA FUTSAL CUP, dwudniowy halowy turniej piłki nożnej, który rozgrywany będzie na hali sportowej przy ZS w Tuchomiu.

więcej

JAKO FUTSAL CUP 2016/17

W każdych zawodach udział weźmie max. 12 zespołów. Każda drużyna rozegra ok. 6-ciu spotkań. WPISOWE: 150 zł. Dla każdego zawodnika przygotowane zostały pamiątkowe medale. Puchary za miejsca 1-3 oraz nagrody indywidualne. Turnieje odbywają się w hali sportowo - widowiskowej w Kiełpinie przy ul. Szkolnej 29.

więcej

ARKA GDYNIA CUP 2017 - relacja

Podobnie jak w latach ubiegłych, także i tym sezonie Stowarzyszenie Inicjatywa ARKA zorganizowało Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej dla Młodzieży do lat 12-tu pn. “ARKA GDYNIA CUP' 2017”, Honorowy Patronat sprawowali Prezydent Wojciech Szczurek oraz Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek. Niniejsze zawody, odbyły się analogicznie jak w minionych okresach w Hali Sportowo Widowiskowej „GDYNIA ARENA”, tym razem w terminie 28 – 29 01 2017 r.

więcej

Jaguar Gdańsk bezkonkurencyjny w Turnieju Kaszub Cup 2004

W ostatni weekend 11/12 luty br. na luzińskiej Hali Widowiskowo – Sportowej GOSRiT w Luzinie odbył się już przed ostatni tej zimy Ogólnopolski Turniej Kaszub Cup. Tym razem w imprezie zorganizowanej przez Grzegorza Semaka, któremu pomagali Wojciech Krasucki i Rafał Freitag rywalizowało 18 drużyn rocznika 2004.

więcej

Turniej Nadzieje Polskiej Piłki

Serdecznie zapraszamy do udziału w turniejach im. Marszałka Macieja Płażyńskiego „Nadzieje Polskiej Piłki”. Będzie to już VIII edycja zawodów, która rozgrana zostanie w Hali Widowiskowo – Sportowej w Luzinie.

więcej

Wyniki i tabele

Sezon 2016/2017
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl