Pod patronatem ZPN

Dzień dziecka - Nasze EURO 2017 !

​W imieniu Organizatorów oraz całej społeczności związanej z miastem Gdynia, serdecznie zapraszam Państwa do udziału w atrakcyjnym wydarzeniu integracyjno-sportowym, które odbędzie się w piątek 02 czerwca 2017 roku na obiekcie Narodowego Stadionu Rugby w Gdyni, przy ul. Górskiego 10, w godzinach 10.00 – 15.30 (przedszkola w dowolnie krótszym wymiarze czasowym).

więcej

Sprawozdanie z Turnieju Lider Cup

W Dębnicy 21.04.2017 odbył się turniej rocznika 2008. Organizatorem turnieju był UKS LIDER, a największą jak dotąd imprezę piłkarską naszego klubu objął patronatem Urząd Gminy Człuchów oraz Pomorski Związek Piłki Nożnej.

więcej

Turniej Piłkarska Kadra Czeka LZS

​Rozpoczęły się zapisy do tegorocznej edycji Turnieju Piłkarska Kadra Czeka LZS dla chłopców. Rywalizacja dla klubów z terenu pomorskich wsi oraz małych miast rozgrywać się będzie w dwóch kategoriach wiekowych : rocznik 2002/03 oraz 2004 i młodsi.

więcej

Na stadionie PGE Narodowym poznamy najlepszych młodych piłkarzy w Polsce

Już 2 maja na stadionie PGE Narodowym w Warszawie poznamy zwycięzców XVII Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Tego dnia, tuż przed finałem Pucharu Polski, wyłonieni zostaną mistrzowie Polski do lat 10 i 12 wśród dziewcząt i chłopców. Triumfatorzy w nagrodę zagwarantują sobie wyjazd na czerwcowy mecz reprezentacji Polski z Rumunią. Tegoroczny Wielki Finał będzie historyczny, ponieważ wszystkie mecze finałowe będą transmitowane na żywo w telewizji na kanałach Super Polsat i Polsat Sport.

więcej

Turniej o Puchar Wójta Gminy Luzino

Tradycyjnie w długi weekend majowy, już po raz 18 odbędzie się Turniej o Puchar Wójta Gminy Luzino dla drużyn sołeckich. Najpierw w niedzielę 30 kwietnia rozegrane zostaną w Luzinie i Kochanowie eliminacje. Następnie 3 maja już na Stadionie GOSRiT w Luzinie rozegrany zostanie finał, do którego zakwalifikują się po dwa najlepsze zespoły eliminacji. Dodatkowa atrakcją turnieju będą zawody przeciągania liny, do których nasze sołectwa wystawią swoje ekipy. W załączniku harmonogram turnieju.

więcej

Prime Food CUP 2017 - Zapraszamy

Prime Food Cup to IV edycja cyklu międzynarodowych turniejów piłkarskich dla dzieci pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej. W tegorocznej edycji udział wezmą drużyny z całej Polski, Litwy, Ukrainy, Niemiec oraz Wielkiej Brytanii. Udział blisko 1200 piłkarzy z 96 drużyn.

więcej

"Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"- wyniki trzeciego dnia turnieju oraz podsumowanie

Trzeci dzień turnieju to zmagania wśród najmłodszych adeptów piłki nożnej z kategorii U8. Finał ten cieszył się największym zainteresowaniem wśród licznie zebranych rodziców i wzbudzał wielkie emocje na trybunach jak i na ławkach rezerwowych. Młode piłkarki oraz piłkarze nożni mieli okazję pierwszy raz zagrać w tak wielkim turnieju pod egidą Polskiego Związku Piłki Nożnej. Była to dla nich fantastyczna przygoda oraz pierwszy etap na drodze ku spełnieniu marzeń- bycia piłkarzem.

więcej

Wyniki i tabele

Sezon 2016/2017
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl