Biuro w Gdańsku

Pomorski Związek Piłki Nożnej

Aleja Zwycięstwa 51
80-213 Gdańsk


tel. (58) 522 50 30

fax (58) 522 50 32

e-mail: pomorski@zpn.pl

nr konta: 40 1160 2202 0000 0000 5248 2128

NIP: 957-05-47-438


Biuro czynne:

poniedziałek – piątek 08.00-16.00

Dyrektor Biura – Agnieszka Matuszewska

e-mail: agnieszka.matuszewska@pomorski-zpn.pl


Główny Księgowy – Zbigniew Motyka

Tel. (58) 522-50-36 e-mail: z.motyka@pomorski-zpn.pl


Dział Księgowości (rachunki, salda klubów) – Małgorzata Maculewicz

Tel. 601-174-028 e-mail: m.maculewicz@pomorski-zpn.pl


Kierownik Działu Rozgrywek i Dyscypliny – Grzegorz Mółka

Tel. (58) 522-50-35; 537-444-760 e-mail: g.molka@pomorski-zpn.pl


Komisja ds. Rozgrywek – Beata Suchorska

Tel. (58) 522-50-37; 697-038-204 e-mail: beata.suchorska@pomorski-zpn.pl


Komisja ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich – Gerard Sobecki

Tel. (58) 522-50-33; 697-038-201 e-mail: gsobecki@pomorski-zpn.pl


Dział szkolenia:

Przewodniczący Komisji ds Szkolenia – Tomasz Borkowski

Tel. (58) 522-50-38; 512-413-486 e-mail: t.borkowski@pomorski-zpn.pl


Trener Koordynator – Andrzej Szwarc

Tel. (58) 522-50-38; 665-362-839 e-mail: a.szwarc@pomorski-zpn.pl


Administrator strony www – Rafał Buchalski

Tel. 697-038-226 e-mail: ​pomorski@zpn.pl


Biuro Kolegium Sędziów oraz obsady sędziowskie - Dariusz Bohonos

tel. 697-038-209 e-mail: biuroks@pomorski-zpn.pl