Mobilne AMO - podsumowanie marca, kwietniowy harmonogram

W marcu zespół trenerski Mobilnego AMO przeprowadził 9 szkoleń oraz zorganizował Pierwszy Turniej Talentów, który odbył się 10.03.2019 r. w Stężycy i na który zostali zaproszeni najbardziej wyróżniający się zawodnicy i zawodniczki biorący udział w projekcie Mobilnego AMO.

Powiaty oraz miejscowości w których odbyły się szkolenia: słupski – Bierkowo oraz Dębnica Kaszubska, wejherowski - Bojano, starogardzki - Skarszewy, Sopot, malborski - Malbork, bytowski – Czarna Dąbrówka, pucki - Wierzchucino, Gdynia.

Bardzo dziękujemy za pomoc oraz współorganizację pani Małgorzacie Mierzejewskiej, panu Andrzejowi Staszewskiemu, Jerzemu Smuczyńskiemu, Henrykowi Pawłowskiemu, Tadeuszowi Gralakowi, Łukaszowi Czarneckiemu, Dariuszowi Mierzejewskiemu, Mirosławowi Rekowskiemu, Józefowi Kamińskiemu, Adamowi Kozubskiemu oraz dyrekcji MOSiR Sopot.

Przypominamy, iż w każdym miesiącu przynajmniej jedno szkolenie dedykowane jest tylko dziewczętom, więc zachęcamy do kontaktu trenerów oraz nauczycieli, którzy prowadzą zespoły dziewczęce lub mają w swoim klubie albo w szkole uzdolnione przyszłe zawodniczki. Zachęcamy do współpracy kluby, samorządy, gminy oraz szkoły w celu organizacji szkoleń jak również trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego w celu zaangażowania wyróżniających się podopiecznych w zajęcia treningowe oraz gry selekcyjne podczas wizyty Mobilnego AMO w Waszym powiecie.

Wszelkich niezbędnych informacji udzieli trener koordynator:
Arkadiusz Janor tel. 501-558-417 mail: arkadiusz.janor@pzpn.pl

Od września w projekcie Mobilnego AMO biorą udział zawodniczki i zawodnicy z roczników 2006/2007 – kategoria młodzik oraz 2008/2009 – kategoria orlik. Poniżej znajduje się harmonogram spotkań na miesiąc kwiecień.

Harmonogram szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów woj. pomorskie – kwiecień

01.04.2019 r. Dzierzgoń, ul. Tadeusza Zawadzkiego, szkolenie nr 5 16.30-19.00
03.04.2019 r. Rumia, ul. Stoczniowców 6, szkolenie nr 5 16.30-19.00
04.04.2019 r. Cedry Wielkie ul. Osadników Wojskowych 21,szkolenie nr 5 16.30-19.00
05.04.2019 r. Sopot, ul. 23 Marca 95, szkolenie nr 4 15.00-17.30
09.04.2019 r. Słupsk, ul. Orląt Lwowskich 1, szkolenie nr 5 16.00-18.30
16.04.2019 r. Nowy Dwór Gdański, ul. 3 – go Maja 3, warsztaty dla trenerów i rodziców dotyczące „Dyskryminacji” 16.30–19.00
17.04.2019 r. Pelplin, ul. Kościuszki 12, szkolenie nr 5 16.30-19.00
24.04.2019 r. Czersk, ul. 21 lutego 2, warsztaty dla trenerów i rodziców dotyczące „Dyskryminacji” 16.30–19.00
25.04.2019 r. Gdynia, ul. Nagietkowa 73, warsztaty dla trenerów i rodziców dotyczące „Dyskryminacji” 17.00-19.30
30.04.2019 r. Tuchomie, ul. ks. Jana Hinza, szkolenie nr 5 dla dziewcząt 16.30-19.00

Ramowy plan szkolenia
1. Część teoretyczna – szkolenie nr 4 „Budowanie kreatywności młodego zawodnika”, szkolenie nr 5 „Indywidualizacja”, warsztaty dla trenerów oraz rodziców dotyczące „Dyskryminacji” – 1h
2. Część praktyczna, pokazowa jednostka treningowa, Młodzik „ Rozwijanie inteligencji piłkarskiej” – szkolenie 4, Orlik „Doskonalenie uderzenia piłki wewnętrzną częścią stopy” – szkolenie 5, „Przykładowe środki treningowe integrujące zespół” – 1h
3. Część trzecia - gra selekcyjna, kategoria Orlik oraz Młodzik – 1h

Wyniki i tabele

Sezon 2018/2019
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl