Marcowy harmonogram Mobilnej Akademii Młodych Orłów

Miesiąc luty pomimo ferii zimowych był dla sztabu trenerskiego Mobilnego AMO bardzo pracowity.

Prowadzenie szkoleń, obserwacja obozów, turniejów jak również promocja działalności Mobilnego AMO w poszczególnych okręgach województwa pomorskiego to działania, które były priorytetowe w miesiącu lutym.

Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji szkoleń oraz za okazaną gościnność panu Januszowi Winnickiemu, Leszkowi Orczykowskiemu, Henrykowi Pawłowskiemu, Sławomirowi Kłos, Tomaszowi Zenkerowi dzięki, którym mogliśmy odwiedzić miejscowości Czarne, Trąbki Wielkie, Malbork, Sadlinki, Łeba.

Dnia 10.03.2019 r. (niedziela) w Stężycy odbędzie się pierwszy w Polsce Turniej Talentów Mobilnego AMO w którym udział weźmie ponad 150 uczestników (2 kategorie chłopców 2006/2007 i 2008/2009 oraz dziewczęta 2006/2007/2008) w trzech kategorii wiekowych z 64 klubów województwa pomorskiego.

Zachęcamy do współpracy kluby, samorządy, gminy oraz szkoły w celu organizacji szkoleń jak również trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego w celu zaangażowania wyróżniających się podopiecznych w zajęcia treningowe oraz gry selekcyjne podczas wizyty Mobilnego AMO w Waszym powiecie.

Wszelkich niezbędnych informacji udzieli trener koordynator:

Arkadiusz Janor tel. 501-558-417 mail: arkadiusz.janor@pzpn.pl

Od września w projekcie Mobilnego AMO biorą udział zawodniczki i zawodnicy z roczników 2006/2007 – kategoria młodzik oraz 2008/2009 – kategoria orlik. Poniżej znajduje się harmonogram spotkań na miesiąc luty.

Harmonogram szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów woj. pomorskie – marzec

04.03.2019 r. Bierkowo, ul. Grodzka 89, szkolenie nr 5 16.30-19.00
05.03.2019 r. Bojano, ul. Józefa Wybickiego 38, szkolenie nr 4 16.00-18.30
08.03.2019 r. Skarszewy ul. Kościerska 11, szkolenie nr 5 16.00-18.30
10.03.2019 r. TURNIEJ TALENTÓW MOBILNEGO AMO, Stężyca 08.00-18.00
11.03.2019 r. Dębnica Kaszubska, ul. Jana III Sobieskiego, szkolenie nr 5 16.00-18.30
14.03.2019 r. Sopot, ul. 23 Marca 95, szkolenie nr 3 15.00–17.30
18.03.2019 r. Malbork, plac Gabriela Narutowicza 14, szkolenie nr 4 (dla dziewcząt) 17.00-19.30
20.03.2019 r. Czarna Dąbrówka 10, szkolenie nr 5 16.00–18.30
21.03.2019 r. Wierzchucino, ul. Szkolna 22, szkolenie nr 5 16.30-19.00
22.03.2019 r. Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego 10, szkolenie nr 5 16.00-18.30

Ramowy plan szkolenia
1. Część teoretyczna – szkolenie nr 3 „Intensywność treningowa”, szkolenie nr 4 „Budowanie kreatywności młodego zawodnika”, szkolenie nr 5 „Indywidualizacja i szczegółowośc” – 1h
2. Część praktyczna, pokazowa jednostka treningowa, Orlik „Przenoszenie ciężaru gry w wolne strefy boiska” – szkolenie 3, Młodzik „ Rozwijanie inteligencji piłkarskiej” – szkolenie 4, Orlik „Doskonalenie uderzenia piłki wewnętrzną częścią stopy” – szkolenie 5 – 1h
3. Część trzecia - gra selekcyjna, kategoria Orlik oraz Młodzik – 1h

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl