Klasyfikacja strzelców „Złoty But NO10” (cz.1)

Kontynuujemy zeszłoroczną rywalizację na najlepszego strzelca w czterech klasach rozgrywkowych. Za nami blisko połowa września, więc krystalizują się najskuteczniejsi zawodnicy i zawodniczki. Przedstawiamy czołówki klasyfikacji króla strzelców "Złoty But no10.pl".

Czołówka klasyfikacji króla strzelców IV liga „RWS Investment Group”
6Jakub Wilczyński (Arka II Gdynia), Łukasz Stasiak (GKS Przodkowo), Mateusz Dampc (Stolem Gniewino)
5Paweł Rypel (Cartusia Kartuzy), Maciej Miecznikowski (Jantar Ustka), Tomasz Tuttas (Kaszubia Kościerzyna), Daniel Sławiński (Wierzyca Pelplin)
4Marcin Adamkiewicz (Cartusia Kartuzy), Przemysław Żukowski (Gedania Gdańsk), Mateusz Łuczak (GKS Przodkowo), Radosław Szuba (Jaguar Gdańsk), Szymon Rychłowski (Kaszubia Kościerzyna), Robert Felski (Powiśle Dzierzgoń), Patryk Lewandowski (Powiśle Dzierzgoń)

Czołówka klasyfikacji króla strzelców Klasa Okręgowa „no10.pl
11
Łukasz Kościan (Sokół Wyczechy)
6Damian Kugiel (Sokół Zblewo), Mateusz Wenta (Sokół Zblewo), Damian Formela (Anioły Garczegorze), Patryk Klejdysz (MKS Debrzno)
5Dawid Łaga (Błyskawica Reda Rekowo), Jakub Poźniak (Czarni Pruszcz Gdański), Dominik Klecha (MKS Władysławowo), Mateusz Stanek (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Jacek Podgórski (Chojniczanka II Chojnice), Radosław Migawski (Meteor Pinczyn), Kamil Iwanicki (Jantaria Pobłocie), Karol Dołgowski (Sokół Wyczechy)

Czołówka klasyfikacji króla strzelców A klasa „no10.pl
13 - Bartosz Czarnecki (LKS Waplewo)
9 - Dawid Lamk (Amator Kiełpino)
8 - Adrian Dąbrowski (Pogoń Prabuty)
7 - Robert Kuczkowski (Victoria Kaliska), Mateusz Bełz (Wisła Korzeniewo), Kewin Sidor (KS Mściszewice)

Czołówka klasyfikacji króla strzelców III Liga Kobiet „no10.pl
6 - Katarzyna Deranek (Jastrząb Malbork)
4 - Magdalena Cieszyńska (GKS Żukowo), Daria Potrykus (Marcus Gdynia), Małgorzata Bogacka (Stal Jezierzyce)
3 - Karolina Pawlikowska (Jasrtrząb Malbork), Paulina Mielewczyk (Lew Lębork), Agnieszka Zielińska (Lew Lębork), Angelika Bużan (Marcus Gdynia), Monika Weber (Olimpia Czersk), Aneta Skoniecka (Stal Jezierzyce)


Projekt „Złoty But NO10” stworzony został przy współpracy Pomorskiego ZPN i firmy Marba-Sport. W czterech ligach jest prowadzona klasyfikacja króla strzelców. Zwycięzcy w danej lidze w nagrodę będą mogli wybrać buty piłkarskie spośród asortymentu dostępnego w sklepie piłkarskim no10.pl. Zwycięzców prosimy o kontakt na pomorski@zpn.pl


no10.pl

Strzelcy bramek według klubów IV liga „RWS Investment Group”

Arka II Gdynia: 6 - Jakub Wilczyński, 3 - Dawid Szałecki, 2 - Damian Lisiecki, Krystian Faltyński, Jan Łoś, Maksymilian Banaszewski, 1 – Aleksandar Kolev, Dawid Blok, gol samobójczy

Cartusia Kartuzy: 5 – Paweł Rypel, 4 - Marcin Adamkiewicz, 3 - Marek Dawidowski, 2 -Przemysław Kuss, Roland Kazubowski, 1- Cezary Gawron,Filip Ustowski

Gedania Gdańsk: 4 - Przemysław Żukowski, 3 - Bartosz Zalewski, 2 - Karol Styś, 1 - Patryk Biesiadziński, Paweł Pianka, Artur Ziemblewicz, Karol Szopiński, Paweł Deja

GKS Przodkowo: 6 - Łukasz Stasiak, 4 - Mateusz Łuczak, 3 - Michał Szałek, 1 - Mohamed Doumbouya, Dawid Patelczyk, Jakub Leszkiewicz, Dawid Klawikowski

Gryf Słupsk: 3 - Damian Mikołajczyk, 2 - Daniel Piechowski, Marcjan Majcher Bartłomiej Nałęcz, gol samobójczy, 1 - Krzysztof Wandzio, Joseph Amoah, Jakub Hołowienko

Gwiazda Karsin: 2 - Mateusz Borowski, Mateusz Frymark, 1 - Jakub Prondziński, Remigiusz Lipski, Paweł Arndt

Jaguar Gdańsk: 4 - Radosław Szuba, 2 - Roman Zalow, 1 - Jarosław Kuźniarski, Krzysztof Garczewski

Jantar Ustka: 5 - Maciej Miecznikowski, 2 - Kamil Wójcik, Maciej Dawid, 1 - Kacper Dawid, Bartłomiej Oleszczuk, Oleksandr Peres Fedorov

Kaszubia Kościerzyna: 5 - Tomasz Tuttas, 4 - Szymon Rychłowski, 3 - Kamil Sikora, 2 - Sebastian Dziadkowiec, 1 - Błażej Troka, Kacper Krauze, Karol Januszewski, Dawid Siemko

KTS-K Wikęd Luzino: 3 - Krystian Opłatkowski, 1 - Mateusz Dąbrowski, Radosław Robakowski

Lechia II Gdańsk: 2 - Piotr Gryszkiewicz, 1 - Marcel Wszołek, Mateusz Żukowski, Egy Maulana Vikri

Lipniczanka Lipnica: 2 - Łukasz Chylewski, 1 - Mariusz Czajkowski, Fabian Górski, Kamil Pranczk, Artur Rzepiński, Artur Wojach

Pogoń Lębork: 3 - Przemysław Kostuch, 1 - Damian Podkański, Wiktor Miotk

Powiśle Dzierzgoń: 4 - Robert Felski, Patryk Lewandowski, 2 - Mateusz Pietrzyk, 1 – gol samobójczy

Stolem Gniewino: 6 - Mateusz Dampc, 2 - Paweł Sobczyński, Mateusz Wachowiak, 1 - Mateusz Madziąg, Piotr Grabowski

Wda Lipusz: 3 - Krzysztof Cysewski, Adam Gross , 2 - Adrian Wysiecki, Jeremiasz Grela, 1 - Kacper Plutowski, Patryk Kubiszewski

Wierzyca Pelplin: 5 - Daniel Sławiński, 2 - Paweł Dirda, Łukasz Racki, 1 - Oleksandr Kostiuk, Michał Dmitrzyk


no10.pl

Strzelcy bramek według klubów Klasa Okręgowa „no10.pl

Anioły Garczegorze: 6 - Damian Formela, 3 - Mateusz Słumiński, Krystian Czerwonka, 2 - Filip Tomasiewicz, Grzegorz Smolarek, 1 - Łukasz Łapigrowski, Michał Choszcz, Bartosz Stojek

Bałtyk II Gdynia: 2 - Adrian Machol , Igor Jankowski , Jan Sadowski, 1 - Piotr Kręcki, Karol Formella, Sebastian Bartlewski, Mikołaj Kośnik

Barton Barcino: 3 - Michał Retka, 2 - Łukasz Kozieł, Bartłomiej Kuźmiński, 1 - Jakub Kozieł, Daniel Lewiński, Tomasz Kuźmiński

Beniaminek 03 Starogard Gdański: 5 - Mateusz Stanek, 4 - Łukasz Kaszubowski, 1 - Tomasz Kwiatkowski, Juan Cruz Alecci

Błyskawica Reda Rekowo: 5 - Dawid Łaga, 3 - Maciej Leske, 2 - Paweł Gniewkowski, 1- Robert Dettlaff, Sebastian Gleske, Michał Morgiel, Ivan Nesteriuk , Oskar Kępczyński

Bytovia II Bytów: 3 - Hubert Syldatk, 1 - Maciej Błaszkowski, Krzysztof Szymanowski, Adam Szmidke, Michał Wdowiak

Chojniczanka II Chojnice: 5 - Jacek Podgórski, 4 - Michał Kalitta, Oskar Frygier, 2 - Krzysztof Korczyc, Mateusz Kuzimski, 1 - Mateusz Żukowski, Wojciech Trochim, Stanisław Wędzelewski, Marcin Rajch, gol samobójczy

Chrobry Charbrowo: 2 - Damian Gołąbowicz, 1 - Jarosław Janiszek, Sebastian Wiśniewski, Krystian Kruszyński

Czarni Pruszcz Gdański: 5 - Jakub Poźniak, 2 - Jakub Malinowski, 1 - Przemysław Juszczyk, Julian Guzowski, Michał Brzoska, Sebastian Zawada

Echo Biesowice: 4 - Sebastian Marszałek, 1 - Rafał Wasilewski

GKS Kolbudy: 3 - Rafał Rzepecki, 2 - Kacper Gradowski, Bartłomiej Merchel, Paweł Piotrowski, 1 - Paweł Matejek

GLKS Różyny: 4 - Michał Engler, 2 - Krystian Gaczoł, Daniel Niedzielski, Mateusz Wólczyński, 1 - Rafał Komorowski

GTS Czarna Dąbrówka: 1 - Paweł Duszkiewicz, Michał Biernat, Mateusz Ostrowski, Patryk Wolski

GTS Mokry Dwór: 2 - Maciej Kopania, 1 - Jakub Górski, Radosław Kowalczyk, Marcin Rendzio, Wojciech Wysocki

Jantaria Pobłocie: 5 - Kamil Iwanicki, 3 - Radosław Powideł, 2 - Patryk Roder, 1 - Adrian Mielewczyk, Władysław Klamerus

Karol Pęplino: 3 - Adam Gołąb, 1 - Szymon Gołaszewski

Kaszubia Studzienice: 3 - Michał Borzyszkowski, Damian Jakubek, 2 - Rafał Soldatk, 1- Marcin Stoltman, Arkadiusz Gut

Keramzyt Szprudowo: 1 - Remigiusz Szlicht, Dawid Gleizner, Krystian Jurczyk, gol samobójczy

Mady Ostaszewo:3 - Mateusz Oleś, Bartosz Wacławski, 2 - Bartosz Wojtysiak, 1 - Adam Cicherski, Kacper Kaszubowski, Kamil Wirkus

Meteor Pinczyn: 5 - Radosław Migawski, 1 - Krystian Kielar, Władysław Nawrocki, Kamil Stanuch, Jakub Meca, Mateusz Dubiela, Dawid Felski

MKS Debrzno: 6 - Patryk Klejdysz, 2 - Kamil Masternak, 1 - Norbert Mucha, Kacper Bielecki, Michał Kawczak

MKS Władysławowo: 5 - Dominik Klecha, 2 - Paweł Rasmus, 1 - Michał Skwiercz, Przemysław Srok, Marek Kwaśnik, Sylwester Ilanz, Przemysław Szymański, Mateusz Wesserling, gol samobójczy

Myśliwiec Tuchomie: 1 - Szymon Wilma, Rafał Zagdan, Tomasz Kupczyk, Samuel Wirkus

Orkan Rumia: 3 - Kacper Kiełb, 1 - Mateusz Standura, Mateusz Szczygielski, Krzysztof Garbowski

Orlęta Reda: 2 - Krzysztof Idzi, Michał Kloka, Wojciech Szreder, 1 - Tomasz Stępień, Jarosław Gołdyn, Marcin Królik

Orzeł 1955 Trąbki Wielkie: 4 - Daniel Jaśniewski, 2 - Jakub Pelowski, 1 - Marcin Laga, Tomasz Musik

Orzeł Subkowy: 2 - Wojciech Szoska, Dawid Tramowski, 1 - Michał Alaburda, Mariusz Wroński, Patryk Orzechowski, Adrian Tamowicz, Tomasz Skalski, Michał Kalinowski, gol samobójczy

Piast U-57 Człuchów: 3 - Dawid Wachnik, 2 - Kamil Woźniak, 1 - Andriy Badyan, Paweł Maślanyk, Łukasz Czarnowski, Konrad Nawrocki, Szymon Rakowski

Pomezania Malbork: 4 - Bartosz Drewek, 3 - Marlon Orlando Escobar, 2 - Piotr Wilk, 1 -- Tomasz Jeleń, Rafał Galeniewski, Tomasz Owsianik

Potok Pszczółki: 1 - Daniel Jakuszczonek, Kuba Piotrowski, Tomasz Juraszek, Michał Marchewka, Sebastian Bara, Karol Czornej, Dominik Kukowski

Powiśle II Dzierzgoń: 2 - Szymon Waga, 1 - Maciej Saczuk, Tomasz Sambor, Bartosz Mróz, Michał Tomczyk Krzysztof Wierzba

Relax Ryjewo: 3 - Paweł Zamerski, 2 - Sebastian Pajdzik, 1 - Mateusz Włodarski, Grzegorz Siwiec, Patryk Iwański, gol samobójczy

SAP Sopot: 3 - Mikołaj Rałowiec, 2 - Damian Wilgos, Maciej Osłowski, Jakub Kawa, 1 - Wojciech Kitowski, Krzysztof Giniewicz, Oleksandr Yurchak, Mateusz Wilma, Bartosz Machliński, Mateusz Czecholiński

Sokół Zblewo: 6 - Mateusz Wenta, Damian Kugiel, 2 - Piotr Runowski, 1 - Patryk Kusio, Kacper Siora, Krzysztof Rzepa, Patryk Wysiecki

Sokół Wyczechy: 11 - Łukasz Kościan, 5 - Karol Dołgowski, 4 - Maciej Jaroszyński, 2 - Jakub Miazga, Paweł Łacko, 1 - Ariel Sobczak

Sparta Sycewice: 3 - Szymon Schulz, Damian Kopciński, 2 - Rafał Bobrowski, Krystian Klawikowski, 1 - Łukasz Skierka, Michał Giersz, Radosław Terefenko, gol samobójczy

Sporting Leźno: 2 - Rafał Hirsz, 1 - Sylwester Prasek, Maciej Młyński, Arkadiusz Miotk, Jakub Toporek, Krzysztof Wanke, Kewin Malinowski, gol samobójczy

Spójnia Sadlinki: 3 - Szymon Kupniewski, 2 - Dawid Torłop, 1 - Adrian Gajewski, Radosław Szarafiński,l Michał Świetlicki, Krzysztof Michalczyk

Stara Drewnica Czarni Przemysław: 3 - Paweł Studziński, 1 - Tomasz Popielarz

Start Miastko: 3 - Krzysztof Bryndal, 2 - Przemysław Spalik, Piotr Baranowski, 1 - Bartłomiej Borowicz, Krzysztof Guzowski, Oskar Dzięcioł

Sztorm Kosakowo: 2 - Damian Gierczak, Karol Szumotalski, Przemysław Ronkowski, 1 - Aleksander Paluch, Dorian Nikielski, Jacek Pieprzyk

Tęcza Brusy: 3 - Błażej Singer, 2 - Karol Michalak, Patryk Sobczyk, 1 – Arkadiusz Zakrzewski, Tomasz Krefft, Filip Ginter

Victoria Kaliska: 3 - Damian Begier, Piotr Drzewicki, 1 - Kamil Stoba, Michał Kamiński

Wietcisa Skarszewy: 4 - Krystian Żołnierewicz, Bartłomiej Trzoska, 2 - Jakub Olszynka, 1 - Jakub Bartczak, Dawid Neścior, Piotr Dejniak, Dawid Stalke, Michał Tusk, gol samobójczy

Wisła Tczew: 2 - Karol Opczyński, 1 - Marcin Rajch, Łukasz Gajewski, Karol Ćwikliński, Mateusz Szlija, Dawid Kołodziejczyk, Rafał Wszołek

Zawisza Borzytuchom: 4 - Łukasz Hinc, 3 - Filip Zblewski, 1 - Tobiasz Rachwał, Mateusz Nogieć, Damian Wajs, Mateusz Nazarko, Jakub Świderski, Wiktor Gierdalski

Zenit Łęczyce: 2 - Wojciech Domski

Żuławy Nowy Dwór Gdański: 1 - Patryk Kiełczyński, Krzysztof Klein, Mateusz Gruszewski, Kacper Dyl


no10.pl

A klasa „no10.pl”

Agra Ostrowite: 2 - Przemysław Leszczyński, Łukasz Kalinowski, 1 - Szymon Jędrzejewski, Mariusz Jączyński

Amator Kiełpino: 9 - Dawid Lamk, 3 - Michał Papina, 2 - Dawid Papina, Kacper Kiełdanowicz, Michał Klaman, Karol Kosek, 1 - Remigiusz Gac, Kacper Szczęsny, Sebastian Kąkol, Grzegorz Keliński

Arkonia Pomysk Wielki: 3 - Jakub Gostomski, 1 - Piotr Węsierski, Damian Fusiek, Michał Fusiek, Jakub Jakusz, Dawid Fusiek

Błękitni Główczyce: 3 - Arkadiusz Chustak, 1 - Stanisław Zieliński, Artur Piekarz, Marek Skibiński

Błękitni Stare Pole: 4 - Kamil Piotrowski, 3 - Maciej Rogowski, 1 - Fabian Kwaterski, Dawid Wróblewski, Dawid Szkałuba

Borowiak Czersk: 5 - Patryk Duda, 2 - Karol Kortas, Kacper Skowroński, Robert Pruszak, gol samobójczy, 1 - Karol Kortas

Czarni Czarne: 2 - Łukasz Gumowski, Łukasz Jakubowski, Jarosław Szwałek, 1 - Jakub Starowicz, Paweł Krawczuk, Łukasz Rapa

Delta Miłoradz: 2 - Andrzej Marek Misarko, Kamil Citowicz, Cezary Kossarzecki, 1 - Mateusz Paszkowski, Filip Wądołowski, Rafał Kowalczyk, Bartłomiej Czarkowski, Mateusz Pogorzelski, Damian Śliwka

Dolina-Speranda Gałąźnia Wielka: 1 - Patryk Kwasigroch, Krystian Grajczyk, Ryszard Bujwid, Kacper Grajczyk, Krystian Wereszyński

Dragon Bojano: 2 - Szymon Domachowski, Mariusz Dywicki, 1 - Arkadiusz Gieraszek, Patryk Badowski, Dariusz Grubba, Wiktor Sikora, Szymon Gołębiowski, Kamil Krawczak, Borys Kuźmin, Wojciech Igielski

EKO-PROD Szemud: 2 - Łukasz Bizewski, Piotr Wentk, 1 - Radosław Kostuch, Eligiusz Wyszecki, Karol Polaszek, Mariusz Bizewski

FC Gowidlino: 3 - Szymon Dawidowski, 2 - Patryk Górniak, Damian Kolke, Kacper Zengerski, Marcin Choszcz

Garbarnia Kępice: 2 - Bartosz Ujma, 1 - Rafał Grabowski, Łukasz Adamowicz, Mateusz Klimek, Jakub Majkowski, Mateusz Klimek

Gedania II Gdańsk: 2 - Artur Ziemblewicz, Mateusz Michalewski, Maurycy Niemczyk, Bartosz Bławat, Emil Szymczewski, 1 – Filip Lewandowski, Artur Bodalski, Filip Prykaszczyk, Mateusz Zanewycz, gol samobójczy

GKS II Kowale: 3 - Piotr Gierałtowski, 2 - Artur Tederko, 1 - Kamil Borkowski, Grzegorz Krygier, Michał Groszek

GKS Bobowo: 4 - Rafał Stolz, 1 - Paweł Naczyk

GKS Gardeja: 3 - Sebastian Podworski, 2 - Szymon Maciejewski, 1 - Aleksander Semczuk

GKS Sierakowice: 6 - Szymon Marszałkowski, Daniel Radomski, 4 - Adam Kordyl, 3 - Damian Konkel, 2 - Jakub Hoffmann, Maciej Jóskowski, Gracjan Szutenberg, 1 - Krystian Gilmajster, Karol Sychta, Dawid Gliwa, Damian Hinca, gol samobójczy

Grom Nakla: 4 - Wojciech Mański, 3 - Bartosz Machut, 2 - Bartłomiej Trzebiatowski, 1 - Bartłomiej Żmuda

Grom Trutnowy: 1 - Wojciech Stencel, Mateusz Balcerowski, Daniel Gugniewicz, Michał Stojański

GTS Goszyn: 3 - Sławomir Żabiński, 2 - Tomasz Ciecholewski, 1 - Dawid Groszek, Mateusz Wrzołka, Krzysztof Lasota, Radosław Łaszczuk, Waldemar Szymański, Paweł Żuk, Kamil Erdmann

Jantar Pawłowo: 3 - Łukasz Pawełek, 1 - Krystian Borzyszkowski, Paweł Grzonkowski, Paweł Węglewski, Przemysław Lorbiecki

Kamionka Sopot: 4 - Maksymilan Tuźnik, 2 - Mikołaj Górka, Yevhen Tarasenko, Ignacio Carro, 1 - Maciej Majewski, Jakub Kaczkowski, Filip Śliżewski

Kaszubia Starzyno: 2 - Marcin Dettlaff, 1 - Szymon Dawidowski, Grzegorz Marzejon, Przemysław Wegner, Paweł Funk

Klif Chłapowo: 1 - Wojciech Zaczek, Dawid Bisewski, Rafał Kroll, Łukasz Migowski

Kolejarz Chojnice: 5 - Jakub Błaszkowski, 2 - Dominik Piesik, 1 - Tomasz Toda, Tobiasz Sawa

KS Chwaszczyno: 3- Przemysław Duda, Sebastian Gołębiewski, 2 - Kamil Stawiarski, Kamil Bistroń, gol samobójczy, 1 - Łukasz Krześniak

KS Damnica: 4 - Paweł Kauch, 2 - Krzysztof Wiśniewski, 1 - Krystian Wojciechowski, Michał Musiał, Dominik Zagórski, Marcin Jurczuk, Michał Golański, Krzysztof Kozłowski, Bartosz Jączyński

KS Mściszewice: 7 - Kewin Sidor, 4 - Marcel Kogutowski, 2 - Aleks Hillar, Sebastian Hinca, 1 - Daniel Wójcik, Kamil Piórek, Kamil Szewczyk, Radosław Bakulski, Szymon Wroński, Daniel Woźniak

KS Skorzewo: 2 - Tomasz Gostkowski, Wojciech Kobierzyński,l Damian Synak, 1 - Artur Wołoszyk

KS Sulmin: 2 - Seweryn Wenta, 1 - Dominik Wenta, Maciej Miąskowski, Paweł Ignacek, Rafał Prószyński

KS Włynkówko: 3 - Mateusz Świątek, 2 - Łukasz Kazubowski, 1 - Adrian Łopuszyński, Kamil Kupla, Michał Podgórny

KTS-K Wikęd II Luzino: 3 - Mateusz Rhode, 2 - Grzegorz Semak, 1 - Łukasz Małek, Wocjeich Kalkowski, Szymon Hening

Leśnik Cewice: 3 - Mateusz Potrykus, 2 - Paweł Bulczak, Cezary Plichta, 1 - Jędrzej Waczkowski, Adam Zieliński

LKP Nowa Karczma: 3 - Łukasz Imianowski, 1 - Filip Urban, Jakub Jędrzejczyk, Jarosław Jędrzejczyk

LKS Łebunia: 4 - Rafał Ruła, 3 - Damian Maszota, 1 - Wojciech Szulc

LKS Waplewo: 13 - Bartosz Czarnecki, 2 - Michał Barnaś, 1 - Marceli Chrobociński, Marcin Gappa, Miłosz Ziarnik, Adrian Bończoszek, Jarosław Bobko

Magic Niezabyszewo: 2 - Kamil Jakubek, Łukasz Breszka, 1 - Kacper Klasa, Dawid Szymański

Mewa Gniew: 3 - Wojciech Klemczyk, 2 - Dawid Danowski, 1 - Kamil Mitlewski, Rafał Wiśniewski, Mateusz Serafin, Piotr Sikora, Maciej Mokwa, gol samobójczy

Nogat Malbork: 1 - Damian Stolarów, Dawid Kępka, Tomasz Piechota, Łukasz Adrychowski, Bartłomiej Skotarek, Artur Dalecki, gol samobójczy

Nowi Nowa Cerkiew: 4 - Dawid Koźlinka, 2 - Krzysztof Szopiński, Mateusz Żakowski, 1 - Jakub Kumer, Dawid Malinowski, gol samobójczy

Ogniwo Sopot: 3 - Mariusz Bloch, Damian Hebda, Adrian Dałek, Przemysław Wielguszewski, 2 - Błażej Moszczyński, Patryk Pomaski, 1 - Maciej Karol, Tomasz Pietrowicz, Paweł Jakubiak, gol samobójczy

OKS Janowo: 5 - Paweł Fopka, 2 - Wojciech Gapiński, Arkadiusz Byczkowski, Sebastian Neumann, 1 - Karol Kornatowski, Jakub Konkolewski, gol samobójczy

Olimpia Sztum: 5 - Maciej Pluta, 3 - Wojciech Pliszka, Dawid Pluta, 2 - Marcin Kopecki, Arkadiusz Hadrysiak, Wojciech Zimny, 1 - Grzegorz Pliszka

Orkan Gostkowo: 3 - Dawid Sierpawski, 1 - Łukasz Dziki, Wojciech Burdas

Orzeł Straszyn: 2 - Piotr Lewandowski, 1 - Hubert Stein, Radosław Pilas, Pavel Stelmakh, Mateusz Janicki

Osiczanka Osice: 2 - Bartosz Koszykowski, Dominik Malanowski, 1 - Grzegorz Gliszczyński

Pogoń II Lębork: 3 - Tomasz Suska, 1 - Szymon Tomaszewski, Kamil Brzozowski

Pogoń Prabuty: 8 - Adrian Dąbrowski, 2 - Mateusz Brojek, Bartosz Sowiński, Maciej Modrzewski, 1 - Marek Kowalski, Sebastian Woźniak, Mariusz Nawalaniec, Patrick Barwiński

Pogoń Smętowo: 3 - Michal Knop, 2 - Patryk Wohlert, Mariusz Nierodkiewicz, 1 - Paweł Karwasz, Patryk Pieńdak, Krzysztof Muszyński, Adam Moczyński

Polonez Bobrowniki: 1 - Marek Barański, Szymen Mydło, Sebastain Gorlikowski, Łukasz Kacprzak

Polonia Gdańsk: 5 - Robert Cichocki, 3 - Wojciech Uzar, 2 - Mariusz Cjolewiński, Kewin Fabisiak, 1 - Michał Kruszewski, Eryk Białk

Pomorze AS: 4 - Dawid Żmijewski, 2 - Marcin Wlazło, 1 - Karol Rybiałek

Pomorze Potęgowo: 2 - Tomasz Ulanowski, Kamil Oleszczuk, Hubert Mikołajczyk, 1 – Mariusz Mikołajczyk

Portowiec Gdańsk: 2 - Jakub Marcinkowski, 1 - Piotr Muła, Dawid Wilichowski

Prime Food Brda Przechlewo: 2 - Michał Wąsik, 1 - Marcin Jaszka, Tomasz Meyer, Dawid Modrzejewski, Kamil Kwocun, Mikołaj Borsuk

Radunia II Stężyca: 6 - Bartosz Stencel, 3 - Krzysztof Cichosz, Szymon Baska, 1 - Chrystian Domaschke, Tomasz Garski, Michał Koszałka, Filip Kerlin, Garbiel Hirsz, Kacper Górak

Rodło Kwidzyn: 2 - Patryk Bińczak, Kornel Samson, 1 - Nikodem Szalkowski, Łukasz Grabowski

Rodło Trzciano: 1 - Piotr Gorczycki, Michał Landmesser, Michał Neumann, Grzegorz Grenc, Rafał Tłuchowski

Rowokół Smołdzino: 1 - Piotr Cymek, Daniel Białowąs, Kamil Szmalc, Bartłomiej Szabat, Damian Słomski, Andrzej Czerwczak, Paweł Orynycz

Ruch Gościszewo: 3 - Wojciech Miecznik, Marcin Bochyński, 2 - Bartosz Kluka, 1 - Łukasz Konwa, Wojciech Grzegorczyk

Santana Wielki Klincz: 3 - Piotr Malek, 1 - Oskar Kisicki, 1 - Dawid Hetmański, Łukasz Regliński, Krzysztof Hinca

Skotawa Budowo: 4 - Kamil Oblizajek, Michał Beger, 3 - Sławomir Stachowiak, Arkadiusz Dallecki, 1 - Piotr Marciszewicz, Łukasz Pietrasik

Skra Kończewice: 2 - Marcin Maciuński, 1 - Patryk Jakubowski, Dawid Kociemba

Sławek Borzechowo: 3 - Bartłomiej Czubek, 2 - Jerzy Wojtal, Artur Stywa, 1 - Patryk Ossowski, Maciej Lewandowski, Marcin Spręga, Adrian Małkiewicz, Szymon Reimus

Słupia Charnowo: 3 - Sylwester Dzwonnik, Piotr Szumski, 2 - Wojciech Bernatek, 1 - Mateusz Wargacki, Maciej Szumski, Damian Bernatek

Słupia Kobylnica: 5 - Dariusz Kochański, 2 - Patryk Nitsche, Marek Górski, Adam Hostyński, 1 - Daniel Zawada, Przemysław Milewicz, Paweł Janikiewicz, Piotr Kwiecień, Sławomir Strzelczyk

Sokół Bożepole Wielkie: 1 - Adam Miotk, Fabian Kwiatkowski

Sokół Szczypkowice: 2 - Sławomir Hendzel, Jacek Stępkowski, 1 - Maciej Formela, Patryk Zieliński

Solar Władysławowo: 4 - Michał Świerczyński, 1 - Przemysław Zieliński, Przemysław Jarzyna, Michał Ustarbowski, Grzegorz Korzeniewski, Michał Piesik

Sparta Konarzyny: 4 - Paweł Podgórski, 2 - Patryk Wirkus, 1 - Damian Pompała, Damin Wirkus, Paweł Spiczak Brzeziński

Stal Jezierzyce: 4 - Oskar Czaiński, 3 - Tomasz Perkowski, Radosław Baran, 2 - Tomasz Biel, 1 - Dawid Giszka, Damian Sadura

Start Mrzezino: 5 - Marek Pieper, 3 - Błażej Reszke, 1 - Daniel Bucko Rafał Smyk Karol Hildebrandt, Dawid Szołomicki

Styna Godziszewo: 3 - Mateusz Janowski, 2 - Mateusz Dułak, 1 - Mateusz Zasada, Łukasz Kamrowski, Łukasz Abryszyński

Szansa Siemianice: 2 - Jacek Adamski, 1 - Adrian Marszałek, Maciej Waluś

Świt Radostowo: 2 - Ryszard Kata, 1 - Jakub Grabowski, Adrian Huebner, Jakub Rychert, Kamil Rack, Marcin Masa

Unison Machowino: 2 - Tomasz Gocejna, 1 - Michał Kaszuba, Dariusz Oleszkiewicz, Krzysztof Kolasiński

Victoria Kaliska: 7 - Robert Kuczkowski, 1 - Dawid Kiełpiński, Dawid Domaszk, Paweł Lejk, Robert Kuczkowski, Sylwester Wolski, gol samobójczy

Wda Czarna Woda: 3 - Paweł Rybacki, 1Patryk Gaszkowski, Mateusz Wittstock, Patryk Kosiedowski, Patryk Dorau

Wicher Wierzchucino: 1 - Marek Jank, Mariusz Moszczyński, Krzysztof Czarnocki, Marek Hebel, Krzysztof Laddach, gol samobójczy

Wierzyca-Larix Stara Kiszewa: 2 - Maciej Klaman, 1 - Sebastian Kulas, Patryk Pobłocki, Mikołaj Rekowski

Wisła Długie Pole: 4 - Jakub Jost, 3 - Adrian Mospinek, 2 - Radosław Panek, Łukasz Musiała, Jakub Krawczyński, 1 - Michał Stuczyński, Krzysztof Kliszewicz

Wisła Korzeniewo: 7 - Mateusz Bełz, 4 - Krzysztof Czyrson, 2 - Mateusz Bełz, 1 - Adrian Gwóźdź, Grzegorz Gwóźdź, Mateusz Wilk, Kacper Lasota

Wybrzeże Objazda: 3 - Przemysław Cyranowski, 2 - Dawid Ciesielski, Patryk Blank, Marcin Trukszyn, 1 - Mateusz Grudniewski, Radosław Cyranowski, Mariusz Wójtowicz, Denys Dynysiuk

Zatoka 95 Puck: 6 - Michał Hoffmann


no10.pl

Strzelcy bramek według klubówIII Liga Kobiet „no10.pl”

Chojniczanka Chojnice: 1 - Weronika Bloch, gol samobójczy, 3 – walkower

GKS Żukowo: 4 - Magdalena Cieszyńska, 1 - Natalia Dąbrowska

Jastrząb Malbork: 6 - Katarzyna Deranek, 3 - Karolina Pawlikowska, 2 - Paulina Lublewska, 1 - Aleksandra Kurek, Klaudia Kamińska, Wiotella Stec

Lechia Gdańsk: 2 - Zuzanna Łachinowicz, 1 - Oliwia Kasprowicz, Zuzanna Kwaśnik, Michalina Marcinkowska

Lew Lębork: 3 - Paulina Mielewczyk, Agnieszka Zielińska, 1 - Weronika Lejk, Weronika Butowska, Natalia Jóskowska

Marcus Gdynia: 4 - Daria Potrykus, 3 - Angelika Bużan, Sandra Gonciarz, 2 - Magdalena Weyer, 1 - Katarzyna Małek

Olimpia Czersk: 3 - Monika Weber, 2 - Natalia Babińska, 1 - Wiktoria Walkusz

Pogoń II Tczew: 2 - Kinga Schweda, 1 - Emilia Alfhoff, Dominika Gulgowska

Potok Pszczółki: 1 – Magdalena Kaszubowska

Stal Jezierzyce: 4 - Małgorzata Bogacka, 3 - Aneta Skoniecka, 2 - Julia Chojecka, Patrycja Andrzejewska

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl