Zgłoszenia do rozgrywek on-line

Poniżej przedstawiamy prezentację nowego formularza zgłoszenia do rozgrywek na sezon 2018/2019.

Formularz jest bardzo prosty w obsłudze. Każdą drużynę dodajemy osobno, na koniec zapisujemy całe zgłoszenia. Ważne, aby przycisk ZAPISZ użyć dopiero po wprowadzeniu wszystkich drużyn. Proszę również zwrócić uwagę na okienko dotyczące udziału w rozgrywkach Pucharu Polski. Na samym dole artykułu znajduje się informacja dla klubów niezrzeszonych, które chcą przystąpić do rozgrywek Pucharu Polski.

Wszelkie ewentualne modyfikacje do już wysłanego zgłoszenia należy przesyłać jedynie na adres mailowy: zgloszenia@pomorski-zpn.pl.
Zgłoszenia, zgodnie z regulaminem rozgrywek należy przesłać do 20 czerwca 2018 r.
Link do formularza został wysłany na Państwa skrzynki mailowe (z domeną @pomorski-zpn.pl). Ten adres poczty należy również wpisywać w zgłoszeniu.

W razie problemów z dostępem do swojej oficjalnej skrzynki klubowej, prosimy o kontakt pod adres: pomorski@zpn.pl.


Krok 1.
Należy wypełnić "Dane Klubu"


Krok 2.
Należy podać "Dane Zgłaszającego" oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.


Krok 3.
Należy zgłosić drużynę wybierając daną klasę rozrywek, jednocześnie podając imię, nazwisko trenera oraz numer jego licencji.


Krok 4.
Jeżeli chcemy dodać kolejną drużynę, to należy kliknąć "Dodaj drużynę" i następnie powielić schemat jak w powyższym kroku wybierając klasę rozgrywek oraz podać dane trenera.


Krok 5.
Ostatnim krokiem, który należy wykonać jest kliknięcie przycisku "Zapisz". Po prawidłowo wypełnionym formularzu powinien pokazać się poniższy komunikat.

UWAGA!
Kluby niezrzeszone chcące przystąpić do rozgrywek w Pucharze Polski w sezonie 2018/19 muszą wypełnić formularz, który dostępny jest TUTAJ, a następnie wysłać wypełniony formularz na adres zgloszenia@pomorski-zpn.plWyniki i tabele

Sezon 2018/2019
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl