fot. Malbork - naszemiasto.pl

Warsztaty szkoleniowe dla trenerów bramkarzy

Pomorski Związek Piłki Nożnej zaprasza trenerów, szczególnie szkoleniowców specjalizujących się w kształceniu sportowym bramkarzy, na warsztaty szkoleniowe pt. Szkolenie bramkarza na etapie treningu ukierunkowanego, które odbędą się w dniu 11 czerwca 2019 roku w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku (80-336 Gdańsk, ul. Kazimierza Górskiego 1).

​Zajęcia poprowadzi Michał Chamera - trener licencjonowany UEFA A i UEFA Goalkeeper, wychowanek Bałtyku Gdynia, były bramkarz profesjonalny grający m.in. w Bałtyku Gdynia, Arce Gdynia, Polonii Warszawa, Piaście Gliwice i Brabrand IF (Dania). Trener bramkarzy m.in. w Arce Gdynia, Drutex-Bytovii Bytów oraz Muaither Sport Club i Aspire Academy (Katar).

Zajęcia (wykład) rozpoczną się o godz. 15.45 w sali wykładowej nr IV, mieszczącej się w łączniku przy halach sportowych (wejście od strony ul. Czyżewskiego). Następnie, około godz. 17.00, zostaną przeprowadzone pokazowe zajęcia praktyczne na boisku ze sztuczną nawierzchnią z grupą bramkarzy-reprezentantów kadr U-12…U-14 Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Prosimy o wcześniejszą rejestrację poprzez portal pzpn24.
Liczba miejsc ograniczona.

Andrzej Szwarc
Trener Koordynator Pomorskiego ZPN

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl