[UEFA WU-17] Polska wygrywa grupę!

W ostatnim dniu turnieju kwalifikacyjnego do Mistrzostw Europy WU17 Polki po raz kolejny pewnie pokonały rywalki.

​Na stadionie w Malborku kibice zobaczyli 3 gole w wykonaniu reprezentantek Polski. Nasza drużyna już w pierwszej minucie objęła prowadzenie po strzale Kingi Kozak. Natępnie Natalia Padilla-Bidas podwyższyła wynik na 3:0 strzelając w 79' i 90' minucie. W tym czasie na stadionie w Starogardzie Gdańskim Słowaczki bezbramkowo zremisowały z Litwinkami.

1. Polska - 9 pkt

2. Szkocja - 4 pkt

3. Słowacja - 1 pkt

4. Litwa - 0 pkt

Polki w losowaniu, które odbędzie się 23 listopada poznają rywalki, z którymi zmierzą się w kolejnej fazie Turnieju UEFA. Z każdej grupy Elite Round do turnieju finałowego awansuje tylko jedna drużyna.

Trzymamy kciuki za naszą reprezentację, która tak wyśmienicie spisała się na stadionach w Malborku oraz Starogardzie Gdańskim.

Trenerce Ninie Patalon, sztabowi reprezentacji oraz zawodniczkom serdecznie gratulujemy takiego wyniku!

Wszystkim osobom zaangażowanym w organizację Turnieju UEFA WU-17 serdecznie dziękujemy.