Testy dla kandydatów VII klasy w Malborku

Komisja Egzaminacyjna powołana przez Zarząd Pomorskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że w dniu 17 maja 2018 r. w godzinach 16.15-18.15 na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Malborku przy ulicy Toruńskiej 60 odbędą się TESTY - sprawności fizycznej ogólnej i ukierunkowanej oraz gry selekcyjne dla kandydatów do VII klasy o profilu piłka nożna - Szkoły Mistrzostwa Sportowego w roku szkolnym 2018/2019.

Niżej wymienieni kandydaci przed testem muszą przedstawić zaświadczenie od lekarza zezwalające na ich udział lub aktualną kartę zdrowia sportowca oraz posiadać strój sportowy, buty piłkarskie i buty do biegania na bieżni lekkoatletycznej. Przedmiotowe testy zostały opracowane zgodnie z Programem Szkolenia Sportowego Polskiego Związku Piłki Nożnej i zatwierdzone przez Ministerstwo Sportu i Turystyki:

szybkość - bieg sprinterski na 30 metrów z pozycji wysokiej
próba mocy - skok w dal z miejsca
technika specjalna - prowadzenie piłki
technika specjalna - uderzenie piłki na bramkę - celność
gra 5x5 z bramkarzami
bramkarze - chwyt piłki zupadkiem + rzut piłki ręką.

Zbiórka kandydatów wraz z jednym z rodziców lub opiekunem prawnym o godz.16.00 pod trybuną krytą w/w stadionu. Należy nadmienić, że osoby nie umieszczone na n/w liście, które również nie stawiły się na konsultację wstępną mogą brać również w nich udział, po spełnieniu w/w wymogów i wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Koordynatorem SMS Malbork - trenerem Henrykiem Pawłowskim.

Dla kandydatów, którzy nie będą mogli z ważnych i udokumentowanych względów zaliczyć w/w testów w dniu 17 maja 2018 r. proszę o pilny kontakt w celu ich zaliczenia w terminie wyznaczonym po telefonicznym uzgodnieniu z trenerem koordynatorem.

1. Żebrowski Konrad
2. Apa Alan
3. Będowski Antoni
4. Pliszka Adrian
5. Stawski Adrian
6. Bielski Mateusz
7. Jagielski Konrad
8. Tułodziecki Jakub
9. Klonowski Patryk
10. Rydzewski Kacper
11. Dudziński Krystian (bramkarz)
12. Krupa Jakub
13. Całka Karol (bramkarz)
14. Terechof Jakub
15. Zieliński Kamil
16. Nowakowski Adam
17. Hoog Konrad (bramkarz)
18. Dąbrowski Bartosz
19. Grębowski Mateusz
20. Pakulski Ksawier
21 Łopatowski Igor
22. Parciak Mateusz
23. Suski Paweł
24. Zelman Hubert
25. Orszulak Oliwier
26. Słowik Paulina (bramkarka)
27. Tutaj Igor (kontuzja)
28. Kopeć Maciej 

Koordynator SMS Malbork
Henryk Pawłowski tel.603–586- 602 lub 537-444-758

Wyniki i tabele

Sezon 2018/2019
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl