Spotkania z Klubami 2019

Pomorski Związek Piłki Nożnej serdecznie zaprasza przedstawicieli Klubów na coroczne spotkania. Do wyboru są trzy lokalizacje (Gdańsk, Słupsk i Malbork) w trzech terminach.

Podczas spotkań omawianych będzie wiele tematów związanych z bieżącą działalnością Klubów oraz Związku. Nie zabraknie również czasu na rozmowy, dyskusje i wnioski.

Obecność na spotkaniach, z uwagi na ważną tematykę, jest obligatoryjna. Prosimy również o zabranie ze sobą pieczątki klubowej.

Daty i miejsca spotkań:
- Słupsk: 20 lutego 2019 r. (środa), godz. 17:30, Słupski Inkubator Technologiczny (ul. Portowa 13 B),
- Gdańsk: 25 lutego 2019 r. (poniedziałek), godz. 17:30, Sala Okrągła Urzędu Marszałkowskiego, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego (ul. Okopowa 21/27),
- Malbork: 27 lutego 2019 r. (środa), godz. 17:30, sala konferencyjna w budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 (ul. Wojska Polskiego 502).

W trakcie spotkania omawiać będziemy kwestie bezpieczeństwa na meczach, proces licencyjny klubów, kursy trenerskie, nowe przepisy dotyczące ekwiwalentu za wyszkolenie zawodnika. Przypomnimy również o formularzu on-line do składania dokumentów licencyjnych oraz zgłoszenia drużyn do rozgrywek. Przybliżymy projekt klas o profilu piłki nożnej. Dodatkowo w trakcie spotkania będą mogli się Państwo zapoznać z ofertą ubezpieczeń PZU, która obejmuje całą Polskę.

Bardzo prosimy o potwierdzenie obecności na spotkaniu mailowo, w tytule wiadomości wpisując odpowiednio: GDAŃSK, MALBORK lub SŁUPSK. Potwierdzenie należy przesłać na adres pomorski@zpn.pl

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl