Sędziowie i obserwatorzy zdali egzaminy

W dniach 12-14 lipca 2019 r. w miejscowości Słok k. Bełchatowa odbyły się egzaminy sędziów i obserwatorów Szczebla Centralnego. Z przyjemnością informujemy, że wszyscy zaliczyli egzamin.

Miło nam poinformować, że powiększyło się nam grono sędziów, którzy potencjalnie będą mogli pracować na boiskach ekstraklasy. Dominik Sulikowski i Bartosz Heining to już rutyniarze mający za sobą wiele prowadzonych spotkań na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Do tej dwójki dołączyli Dariusz Bohonos i Damian Kos. Za Dariuszem Bohonosem już dwa spotkania w ekstraklasie. Damian Kos na swój debiut jeszcze musi poczekać, a póki co przed nim w najbliższy weekend drugie spotkanie w 1 lidze.

Do Łukasza Karskiego z grupy Topamator „B” dołączył Filip Kaliszewski. Przypomnijmy, że Topamator „B” daje możliwość prowadzenia meczów w 1 i 2 lidze. Na tym szczeblu utrzymali się również sędziowie asystenci w osobach: Rafał Brieger i Marek Szerszeń.

Egzaminy również pomyślnie zaliczyli obserwatorzy szczebla centralnego: Katarzyna Wierzbowska, Maciej Wierzbowski, Toamsz Góreczny i Dariusz Borucki.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Szczebel centralny sędziowie
Sulikowski Dominik  Topamator „A”
Kos Damian Topamator „A”
Kaliszewski Filip  Topamator „B”
Karski Łukasz Topamator „B”

Szczebel centralny asystenci
Bohonos Dariusz - Asystent Ekstraklasy
Brieger Rafał - Asystent Centralny
Heinig Bartosz - Asystent Ekstraklasy
Szerszeń Marek - Asystent Centralny

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl