RWS Investment Group sponsorem IV ligi!

Pomorski Związek Piłki Nożnej z przyjemnością informuje, że w dniu dzisiejszym nawiązaliśmy współpracę z nowym partnerem biznesowym - RWS INVESTMENT GROUP.

Od rundy wiosennej sezonu 2017/2018 firma RWS INVESTMENT GROUP została sponsorem IV ligi.

Umowa sponsorska, obejmująca rozgrywki IV ligi RWS INVESTMENT GROUP, podpisana została na bieżącą rundę rozgrywkową.

Decyzją Pomorskiego ZPN, środki od sponsora zostaną przekazane klubom IV ligi, celem pokrycia części kosztów obsługi sędziowskiej (po 1500 zł na klub, na rundę wiosenną). Ponadto zwycięzca IV ligi RWS INVESTMENT GROUP otrzyma dodatkowo 3.000 zł do wykorzystania na sprzęt sportowy.

RWS INVESTMENT GROUP to działająca od lat, prężnie rozwijająca się spółka inwestycyjna. Domeną Spółki jest budowa obiektów komercyjnych, w szczególności parków handlowych. W kręgu działalności są także obiekty biurowe, hotelowe oraz mieszkaniowe. Ponadto Spółka zajmuje się komercjalizacją, zarządzaniem obiektami a także procesem ich sprzedaży.

„Niezmiernie mnie cieszy, że Pomorski Związek Piłki Nożnej i rozgrywki, które prowadzimy, przyciągają coraz więcej sponsorów. Świat sportu zazębia się coraz częściej ze światem biznesu. Pozyskanie do współpracy tak dużej i poważnej firmy, jaką jest RWS Investment Group, cieszy podwójnie, gdyż oprócz oczywistych korzyści płynących do klubów, wzrasta prestiż rozgrywek. Liczymy, że jest to dopiero początek owocnej współpracy.” – stwierdził po spotkaniu prezes Pomorskiego ZPN Radosław Michalski.


Bardzo prosimy o używanie prawidłowej, pełnej nazwy ligi tj "IV liga RWS INVESTMENT GROUPDotychczasowa współpraca z firmą Saltex została rozwiązana z dniem 1 marca 2018 r.
Wyniki i tabele

Sezon 2018/2019
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl