Bądźmy jedną drużyną. Pomóżmy w zbiórce pieniędzy dla Pawła Kryszałowicza

Paweł Kryszałowicz ma przed sobą najważniejszy mecz do wygrania. U byłego reprezentanta Polski zdiagnozowano raka jelita i potrzebuje kosztownego leczenia onkologicznego, które chce wzmocnić metodami naturalnymi. Paweł chce połączyć obie terapie, aby żyć dlatego potrzebuje każdego wsparcia. Musimy mu pomóc!

​Przed latami to on dawał mnóstwo radości kibicom biało-czerwonych, gdy zdobył między innymi bramkę na mistrzostwach świata w Korei i Japonii w 2002. Teraz Paweł potrzebuje naszego wsparcia jak nigdy dotąd. Trwa zbieranie środków na suplementację, leczenie metodami naturalnymi, które zwiększą szansę na wyzdrowienie byłego reprezentanta Polski oraz na wyjazd do specjalistycznej kliniki w Meksyku lub w Niemczech.

Paweł jest już po pierwszym zabiegu, ale przed nim najważniejszy mecz do wygrania – gra o swoją rodzinę, przyszłość, gra o życie. Niejednokrotnie powtarzał, że piłkarzem jest się przez całe życie, gdyż to bardziej kwestia charakteru niż wykonywanego zawodu. Teraz liczy się czas, każdy dzień i godzina. Zachęcamy was bardzo do wsparcia i przekazywania środków na leczenie Kryszałowicza. Za każdą wpłatę i udostępnienie tego artykułu serdecznie dziękujemy. Grajmy w jednej drużynie. Łączy Nas Piłka!

Środki na leczenie Pawła Kryszałowicza można przekazywać klikając TUTAJ.

art. ​laczynaspilka.pl


Wyniki i tabele

Sezon 2018/2019
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl