Podwójne zwycięstwo Pomorskiego ZPN w Lotos Griffin Cup

W niedzielę 14 stycznia 2018 r. odbył się turniej LOTOS Griffin Cup o Puchar Prezesa Pomorskiego ZPN w kategorii dziewcząt U12 i U15.

Turniej został rozegrany w Malborku na hali sportowej przy ul. Wybickiego.

W kategorii U-15 zwycięzyła drużyna Pomorskiego ZPN, która po emocjonującym pojedynku pokonała w finale drużynę Akademii Piłkarskiej LG. Trzecie miejsce przypadło druzynie Lider Rychnowy.

Podobnie jak w starszej kategorii, w finale U-12 wystąpiły drużyny Pomorskiego ZPN oraz Akademii Piłkarskiej LG.
Finał ten stał na bardzo wysokim poziomie sportowym i był niezykle wyrównany. Po regulaminowym czasie gry rezultat pozostawał remisowy i o zwycięstwie decydowały rzuty karne, z których zwycięsko wyszedł Pomorski ZPN 4:3.
W "małym finale" drużyna LZS Bojano pokonała Pogoń Tczew i tym samym wywalczyła brązowe medale.