LOTOS GRIFFIN CUP – R. 2006 W BOJANIE

14 stycznia w Bojanie rozegrany zostanie kolejny turniej LOTOS Griffin Cup, który jest jednocześnie turniejem eliminacyjnym do Rozgrywek o Puchar Prezesa PZPN.

I Edycja Rozgrywek o Puchar Prezesa  PZPN w kategorii wiekowej U-12  i U-11

Zarząd PZPN  na posiedzeniu w dniu 8 grudnia 2017 roku podjął uchwałę w sprawie organizacji Rozgrywek Halowych o Puchar Prezesa PZPN w kategoriach wiekowych U-12  i U-11. Celem nowego projektu, podjętego z  inicjatywy Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN,  jest popularyzacja piłki nożnej wśród najmłodszych oraz wyselekcjonowanie najbardziej uzdolnionych dzieci do reprezentacji wojewódzkich.

W styczniu 2018 roku w poszczególnych wojewódzkich związkach piłkarskich rozpoczęły się rozgrywki eliminacyjne do turnieju finałowego.  Najlepsze drużyny z każdego województwa (16 zespołów wyłonionych w rywalizacji w rocznikach 2006 i 2007) będą walczyły o nowe trofeum - Puchar Prezesa PZPN.  Turnieje finałowe w poszczególnych rocznikach odbędą się w halach sportowych AWF Warszawa i OSiR Bemowo w dniach 17-18 lutego 2018 roku, a wszystkie koszty związane z pobytem w Warszawie zwycięzców eliminacji wojewódzkich pokryje Polski Związek Piłki Nożnej.

W Pomorskim Związku Piłki Nożnej eliminacje do turnieju finałowego Halowych Rozgrywek o Puchar Prezesa PZPN w kategorii U-12 (rocznik 2006) odbędą się w dniu 14 stycznia 2018 roku w hali sportowej w Bojanie. Warto dodać, że rywalizacja drużyn, której stawką jest awans do turnieju finałowego w Warszawie przebiegać będzie w ramach cyklu turniejów Lotos Griffin Cup prowadzonych przez Pomorski Związek Piłki Nożnej.  Współorganizatorem turnieju jest klub LZS Bojano.

Organizator turnieju zapewnia obsługę medyczną, obsługę sędziowską, dyplom dla każdej drużyny, medale i puchary dla trzech pierwszych drużyn oraz nagrody indywidualne i statuetki dla najlepszego zawodnika, króla strzelców oraz najlepszego bramkarza. Zapewniamy też drobny poczęstunek dla każdego uczestnika.

Ubezpieczenie zawodników spoczywa na klubach.

5 stycznia br. w nowej siedzibie Pomorskiego ZPN odbyło się losowanie drużyn do poszczególnych grup eliminacyjnych rozgrywek o Puchar Prezesa PZPN. W Bojanie w ramach turnieju Lotos Griffin Cup o udział w turnieju finałowym w Warszawie w kategorii U-12 (rocznik 2006) rywalizować będą:

Grupa A
1. Jaguar Gdańsk
2. Myśliwiec Tuchomie
3. WKS Gryf Wejherowo
4. UKS GAP Bruskowo
Grupa B
1. Cartusia Kartuzy
2. SKS Bałtyk Gdynia
3. Lider Rychnowy
4. Morena Gdańsk
Grupa C
1. GTS Pruszcz Gdański
2. AP KP Gdynia
3. Lew Lębork
4. Korona Żelistrzewo
Grupa D
1. Olimpijczyk Kwakowo
2. LZS Bojano
3. Orkan Rumia
4. Cisowa Gdynia

Harmonogram spotkań eliminacyjnych turnieju w kategorii U-12 i regulamin turnieju w załączniku

​Harmonogram

​Regulamin

​Lista zgłoszeń

Sponsorem strategicznym cyklu turniejów LOTOS GRIFFIN CUP o Puchar Prezesa Pomorskiego ZPN jest Grupa LOTOS.

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl