Kursy trenerskie UEFA w Pomorskim Związku Piłki Nożnej

​Dobiegł końca kolejny kurs UEFA w Pomorskim Związku Piłki Nożnej. Tym razem trenerzy szkolili się aby otrzymać dyplom trenera UEFA B. Kursanci do dyspozycji mieli specjalnie przygotowaną salą wykładową, boisko naturalne oraz salę sportową z pełnym zapleczem sanitarnym na obiektach MRKS Gdańsk.

Ponad półroczne szkolenie pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej zaowocowało dopuszczeniem do egzaminów zdecydowanej większości kursantów a sam egzamin prowadzili dwaj byli trenerzy Reprezentacji Polski; Wojciech Łazarek i Paweł Janas oraz trenerzy edukatorzy odpowiedzialni za szkolenie w naszym województwie; prof Andrzej Szwarc oraz Tomasz Borkowski.

Gratulujemy trenerom otrzymania kwalifikacji trenerskich UEFA B

Kurs UEFA B to nie jedyny w jakim uczą się trenerzy z województwa. Aktualnie ponad 60 trenerów szkoli się podczas dwóch kursów Grassroots C. Zajęcia również odbywają się na bardzo dobrze przygotowanych do tego obiektach MRKS Gdańsk a już w najbliższych dniach planowane są kolejne nabory na następny kurs Grassroots C.


UWAGA: Jeżeli jest zainteresowanie stworzenia kursu Grassroots C w innym powiecie prosimy o przesyłanie maili z taką informacją na adres kursy.uefa@pomorski-zpn.pl.

Na przełomie roku planowane jest również rozpoczęcie kursów: UEFA A,  Zintegrowany B + A oraz Wyrównawczego B. Po nowym roku rozpoczynamy kolejne nabory. 

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu

WWW: http://www.pomorski-zpn.pl/trenerzy/kursy-uefa
EMAIL: kursy.uefa@pomorski-zpn.pl
TEL: 697038222

Wyniki i tabele

Sezon 2017/2018
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl