Warsztaty szkoleniowe dla trenerów [19.02.2018 r.Stężyca]

Jak już informowaliśmy w styczniu, Pomorski Związek Piłki Nożnej zaprasza trenerów i instruktorów na warsztaty szkoleniowe pt. Organizacja działań zespołowych we współczesnej grze w piłkę nożną, które odbędą się w dniu 19 lutego 2018 roku w Zespole Kształcenia i Wychowania w Stężycy (83-322 Stężyca ul. Abrahama 2).

​Zajęcia poprowadzi Czesław Michniewicz - wychowanek Ossy Biskupiec Pomorski, były zawodnik  Bałtyku Gdynia, Polonii Gdańsk, Amica Wronki, trener polskich drużyn najwyższego poziomu sportowego (m.in. Lecha Poznań, Zagłębia Lubin, Arki Gdynia, Widzewa Łódź, Jagielonii Białystok, Polonii Warszawa, Podbeskidzia Bielsko-Biała, Bruk-Bet Termalica Nieciecza), a obecnie selekcjoner reprezentacji Polski U-21.

Zajęcia zostaną przeprowadzone w dwóch blokach – teoretycznym (od godz. 16.00 do 17.30) i praktycznym (od godz. 17.30 do 19.30). Wykłady odbędą się w hali sportowej, a zajęcia praktyczne, w zależności od warunków atmosferycznych, w hali lub na boisku piłkarskim. Prosimy uczestników warsztatów o zabranie ze sobą stroju sportowego (w celu aktywnego udziału w sesji praktycznej).

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. 

Prosimy o wcześniejszą rejestrację uczestnictwa na formularzu zgłoszeniowym poprzez portal PZPN24. 

Wyniki i tabele

Sezon 2018/2019
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl