Warsztaty szkoleniowe - 23 lutego 2015r., ZSP Słupsk

Pomorski Związek Piłki Nożnej zaprasza trenerów i instruktorów na warsztaty szkoleniowe pt. Trening techniczno-taktyczny piłkarzy na etapie szkolenia specjalnego, które odbędą się w dniu

Warsztaty szkoleniowe [23 lutego 2015r., ZSP Słupsk]

Pomorski Związek Piłki Nożnej zaprasza trenerów i instruktorów na warsztaty szkoleniowe pt. Organizacja działań ofensywnych i defensywnych we współczesnej grze w piłkę nożną, które odbędą się w dniu 23 lutego 2015 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Słupsku (76-200 Słupsk, ul. Niedziałkowskiego 2).

 

Zajęcia poprowadzi Czesław Michniewicz -  wychowanek Ossy Biskupiec Pomorski, były zawodnik Bałtyku Gdynia, Polonii Gdańsk, Amica Wronki, trener polskich drużyn najwyższego poziomu sportowego (m.in. Lecha Poznań, Zagłębia Lubin, Arki Gdynia, Widzewa Łódź, Jagielonii Białystok, Polonii Warszawa, Podbeskidzia Bielsko-Biała).

Zajęcia rozpoczną się o godz. 17.00 w sali wykładowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Słupsku (część teoretyczna). Następnie, około godz. 18.30, zostaną przeprowadzone zajęcia praktyczne w sali sportowej w/w szkoły. Prosimy uczestników warsztatów o zabranie ze sobą stroju sportowego (w celu aktywnego udziału w sesji praktycznej).

Prosimy także o wcześniejszą rejestrację uczestnictwa na formularzu zgłoszeniowym

Do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy


Wypełniony formularz należy przesłać na adres:

a.szwarc@pomorski-zpn.pl

Andrzej Szwarc

Trener Koordynator Pomorskiego ZPN

tel. 665 362 839

Wyniki i tabele

Sezon 2018/2019
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl