fot. PZPN

Kurs Trenerski UEFA Futsal B

Zespół Kształcenia i Licencjonowania Trenerów PZPN oraz Komisja ds. Futsalu i Piłki Plażowej PZPN informują, że Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej prowadzi rekrutację kandydatów na kurs trenerów UEFA Futsal B.

I sesja kursu odbędzie się w Arenie Toruń w okresie 7-11 marca 2016 roku i jest realizowana w ramach Programu Rozwoju Futsalu FIFA. Uczestnicy kursu otrzymają bezpłatnie ubiory sportowe i obuwie do futsalu firmy adidas oraz materiały szkoleniowe FIFA.

Terminy pozostałych sesji:

II sesja: 04-07.04.2016,

III sesja: 09-12.05.2016,

IV sesja egzaminacyjna: 23-25.05.2016.

Koszt kursu: 2 700 PLN.


Kandydatem na kurs trenerów UEFA FUTSAL B może być osoba, która spełnia następujące kryteria:

- ma ukończone 19 lat,

- posiada minimum dyplom UEFA C lub PZPN C, lub legitymację instruktora sportu w piłce nożnej wydaną zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyki lub wcześniejszymi rozporządzeniami państwowymi obowiązującymi do 23 sierpnia 2013 roku,

- legitymuje się minimum jednorocznym okresem pracy szkoleniowej z licencją UEFA C lub PZPN C

- przedstawi zaświadczenie wystawione przez lekarza o stanie zdrowia pozwalającym na uczestnictwo w kursie i braku przeciwskazań do wykonywania zawodu trenera piłki nożnej,

- złoży oświadczenie o niekaralności sądowej i pełnej zdolności do czynności prawnych.


UWAGA! Kandydaci mogą składać wnioski o przyjęcie na kurs (Pobierz wniosek) wraz z dokumentacją potwierdzającą wymogi przyjęcia na kurs, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 29 stycznia 2016. Liczba miejsc na kursie jest ograniczona. Decyduje kolejność złożenia wniosku o przyjęcie na kurs.

Osoby, które pozytywnie ukończą kurs na podstawie otrzymanych dyplomów UEFA Futsal B, otrzymają bezpłatnie trzyletnią licencję UEFA FUTSAL B, która uprawnia do prowadzenia zespołów w rozgrywkach EKSTRAKLASY FUTSAL oraz wszystkich zespołów niższych lig futsalu.


Andrzej Magowski

Trener koordynator Kujawsko-Pomorskiego ZPN

tel: kom. 504 078 833, tel. 052/341 13 33 wew. 30

email: kujawpomorski@zpn.pl

email: magi.sport@wp.pl

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl