Konferencja Metodyczna dla Trenerów w Skorzewie

Pomorski Związek Piłki Nożnej i EmSport zapraszają trenerów piłki nożnej na konferencję pt. "Małe gry i gry pomocnicze jako forma przygotowania piłkarza do współzawodniczenia", która odbędzie się w dniu 3 maja 2018 roku w Skorzewie koło Kościerzyny (83-400 Kościerzyna ul. Pelplińskiego 21, szkoła w Skorzewie). Wykłady i zajęcia praktyczne poprowadzą trenerzy Goncalo Feio i Michał Kowol.

Goncalo Feio to młody portugalski szkoleniowiec, absolwent Uniwersytetu w Lizbonie, pracujący m.in., w Benfice Lizbona, Legii Warszawa (asystent Heninga Berga) i Wiśle Kraków (asystent Kiko Ramireza). Swoje doświadczenia trenerskie zdobywał także u boku Fernando Santosa i Jose Murinho. Odbył staże trenerskie w AS Roma i Arsenalu Londyn.

Z kolei, Michał Kowol to fizjoterapeuta i trener przygotowania motorycznego, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, od wielu lat współpracujący z piłkarzami Arki Gdynia SI, kadr Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, SMS Gedanii Gdańsk oraz reprezentantami innych dyscyplin sportowych: koszykówki, gimnastyki sportowej, rugby, tenisa, tańca towarzyskiego.

Szczegółowy harmonogram konferencji znajduje się w załączniku. Całkowity koszt uczestnictwa w konferencji wynosi 70 PLN (w tym certyfikat uczestnictwa, upominek i bufet kawowy).

Aby skutecznie zarejestrować się na konferencję należy:
KROK 1 
Wejdź na stronę www.pzpn.pl, w zakładce PZPN 24 aplikuj na konferencję 

KROK 2 
Wyślij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://emsport.pl/konferencja-trenerska-goncalo-feio/ do organizatora michal@emsport.pl

KROK 3 
Dokonaj opłaty za konferencję na numer konta bankowego: 15 1020 4665 0000 3102 0032 6041 z dopiskiem: imię i nazwisko, konferencja Skorzewo 2018. 

​Harmonogram konferencji​

Andrzej Szwarc - wiceprezes ds. Szkolenia Pomorskiego ZPN
Michał Wirkus - członek Komisji ds. Szkolenia Pomorskiego ZPN, przedstawiciel EmSport ( michal@emsport.pl, t. 669 790 810) 

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl