Akademia Grassroots 2018

Zapraszamy serdecznie nauczycieli WF, trenerów piłki nożnej oraz osoby interesujące się zagadnieniami związanymi z metodyką treningu piłkarskiego dzieci i młodzieży na kursokonferencję pt. Akademia Grassroots 2018.

Konferencja metodyczna, organizowana przez Polski Związek Piłki Nożnej we współpracy z Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej, odbędzie się w dniu 26 listopada 2018 roku w godzinach 9.00-16.30 w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku-Oliwie (ul. Kazimierza Górskiego 1). Wykłady odbędą się w Sali Kongresowej (godz. 9.30-12.50), a zajęcia praktyczne w Hali Widowiskowo-Sportowej (godz. 13.10-16.30). Zarówno zajęcia praktyczne, jak i wykłady teoretyczne poprowadzą trenerzy PZPN oraz Mobilnej Akademii Młodych Orłów (MAMO). Tematyka zajęć teoretycznych to, m.in. koncepcja MAMO, determinanty sukcesu w treningu dzieci i młodzieży, rozwój kreatywności u młodych piłkarzy. W lekcjach pokazowych zostaną zaprezentowane treningi techniczno-taktyczne dla dzieci w wieku od 8 do 13 lat oraz środki treningowe rozwijające kreatywność i zdolności motoryczne młodych piłkarzy.

UWAGA! Rejestracja na kursokonferencję odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu pzpn24.pzpn.pl. Każda osoba zainteresowana udziałem w kursokonferencji powinna utworzyć konto trenerskie w powyższym systemie, a następnie zaaplikować na konferencję w Gdańsku.
DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

We wszelkich sprawach związanych z kursokonferencją prosimy kontaktować się z Karolem Wasielewskim tel., 697 038 222 e-mail: k.wasielewski@pomorski-zpn.pl

Andrzej Szwarc
Wiceprezes ds. szkolenia
Pomorskiego Związku Piłki Nożnej

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl