Trwają nabory na kursy trenerskie UEFA w Pomorskim Związku Piłki Nożnej

​Kurs trenerów UEFA B w Gdańsku to już trzeci kurs organizowany przez Pomorski Związek Piłki Nożnej w nowej formule zgodnie z wytycznymi UEFA oraz Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Z nowym rokiem wszyscy trenerzy mogą aplikować na kursy tylko poprzez platformę pzpn24.pzpn.pl. Jest to zdecydowane ułatwienie dla trenerów gdyż skany wszystkich niezbędnych dokumentów można załączyć do swojego konta, następnie wybierając odpowiedni kurs, aplikować na niego nie wychodząc z domu. Pomorski Związek Piłki Nożnej planuje otworzyć wszystkie kursy UEFA jednak jest to zależne od aktywności trenerów.

- Jesteśmy gotowi aby otworzyć każdy kurs trenerski(UEFA C, UEFA B, Wyrównawczy UEFA B, UEFA A, Zintegrowany B + A) w naszym województwie. Wszystko zależy od aktywności trenerów gdyż to oni osobiście aplikują na kursy poprzez platformę pzpn24.pzpn.pl – mówi Tomasz Borkowski, trener edukator, organizator kursów trenerskich w Pomorskiego ZPN. – Na platformie pzpn24.pzpn.pl można już teraz aplikować na kursy trenerskie UEFA, jednak aby rozpocząć dany kurs musimy mieć odpowiednią liczbę kandydatów, dlatego zachęcam trenerów do aplikowania-dodaje Borkowski. – Udało nam się już otworzyć trzy kursy: dwa UEFA C oraz jeden UEFA B. Chcemy aby jakość naszych kursów stała na najwyższym poziomie, dlatego dbamy o to żeby spełniać wszystkie wytyczne UEFA oraz aby nasza kadra trenerska była najwyższej klasy. W trwającym kursie UEFA B jako wykładowcy biorą udział trzej trenerzy UEFA PRO, dydaktycy z tytułami naukowymi profesora i doktora oraz trenerzy edukatorzy PZPN.


Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie Pomorskiego Związku Piłki Nożnej pod adresem (http://www.pomorski-zpn.pl/trenerzy/kursy-uefa)
a instrukcja jak należy aplikować na kurs znajduje się pod adresem
(http://www.pomorski-zpn.pl/storage/app/media/Kursy...).

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu
e-mail: kursy.uefa@pomorski-zpn.pl
telefon: 697 038 222

UWAGA: W związku z planowanymi zmianami w strukturze organizacyjnej kursu UEFA C, informacja o jego rozpoczęciu pojawi się na stronie www.pomorski-zpn.pl oraz zostanie wysłana drogą mailową do trenerów, którzy wysłali „formularz kandydata”(​do pobrania tutaj) na adres: kursy.uefa@pomorski-zpn.pl

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl