Kursy i szkolenia dla trenerów

Trenerska majówka w Skorzewie

W dniu 1 maja 2019 roku w Skorzewie odbyła się konferencja metodyczna dla trenerów i instruktorów piłki nożnej. To przedsięwzięcie, już po raz drugi, zostało zorganizowane przez Pomorski Związek Piłki Nożnej wraz z firmą EmSport i Zakładem Sportu, Kultury i Turystyki gminy Kościerzyna.

więcej

Warsztaty szkoleniowe z trenerem Piotrem Stokowcem (19.03.2019 r.)

Pomorski Związek Piłki Nożnej zaprasza trenerów i instruktorów na warsztaty szkoleniowe pt. Funkcjonowanie sztabu szkoleniowego na poziomie Ekstraklasy. Organizacja działań ofensywnych Lechii Gdańsk – wybrane zagadnienia, które odbędą się w dniu 19 marca 2019 roku w Sali Okrągłej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w Gdańsku (80-810 Gdańsk, ul. Okopowa 21/27).

więcej

Za nami Konferencja Trenerska w Skorzewie

W dniu 3 maja 2018 roku w Skorzewie odbyła się konferencja metodyczna dla trenerów pt. „Małe gry i gry pomocnicze jako forma przygotowania piłkarza do współzawodniczenia” zorganizowana przez Pomorski Związek Piłki Nożnej i firmę EmSport we współpracy z Zakładem Sportu, Kultury i Turystyki Gminy Kościerzyna.

więcej

Konferencja Metodyczna dla Trenerów w Skorzewie

Pomorski Związek Piłki Nożnej i EmSport zapraszają trenerów piłki nożnej na konferencję pt. "Małe gry i gry pomocnicze jako forma przygotowania piłkarza do współzawodniczenia", która odbędzie się w dniu 3 maja 2018 roku w Skorzewie koło Kościerzyny (83-400 Kościerzyna ul. Pelplińskiego 21, szkoła w Skorzewie). Wykłady i zajęcia praktyczne poprowadzą trenerzy Goncalo Feio i Michał Kowol.

więcej

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl