Kursy i szkolenia dla trenerów

Warsztaty szkoleniowe dla trenerów bramkarzy

Pomorski Związek Piłki Nożnej zaprasza trenerów, szczególnie szkoleniowców specjalizujących się w kształceniu sportowym bramkarzy, na warsztaty szkoleniowe pt. Szkolenie bramkarza na etapie treningu ukierunkowanego, które odbędą się w dniu 11 czerwca 2019 roku w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku (80-336 Gdańsk, ul. Kazimierza Górskiego 1).

więcej

Trenerska majówka w Skorzewie

W dniu 1 maja 2019 roku w Skorzewie odbyła się konferencja metodyczna dla trenerów i instruktorów piłki nożnej. To przedsięwzięcie, już po raz drugi, zostało zorganizowane przez Pomorski Związek Piłki Nożnej wraz z firmą EmSport i Zakładem Sportu, Kultury i Turystyki gminy Kościerzyna.

więcej

Warsztaty szkoleniowe z trenerem Piotrem Stokowcem (19.03.2019 r.)

Pomorski Związek Piłki Nożnej zaprasza trenerów i instruktorów na warsztaty szkoleniowe pt. Funkcjonowanie sztabu szkoleniowego na poziomie Ekstraklasy. Organizacja działań ofensywnych Lechii Gdańsk – wybrane zagadnienia, które odbędą się w dniu 19 marca 2019 roku w Sali Okrągłej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w Gdańsku (80-810 Gdańsk, ul. Okopowa 21/27).

więcej

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl