Kurs na Kierowników ds. Bezpieczeństwa na imprezy masowe

Komisja ds. Bezpieczeństwa Pomorskiego ZPN informuje, że w dniach 23-24 lutego i 2-3 marca odbędzie się szkolenie na Kierowników ds Bezpieczeństwa na imprezy masowe.

Jeśli chcesz rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności w kwestii bezpieczeństwa osobistego oraz bezpieczeństwa imprez masowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaki wpływ bezpieczeństwo ma na frekwencję na imprezach masowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie są największe zagrożenia na imprezach masowych, a jakie na kulturalno-rozrywkowych oraz jak im przeciwdziałać. Jeśli chcesz dowiedzieć się czym różni się bezpieczeństwo od zabezpieczenia i czym jest perfekcyjna obsługa widza, to Zespół Trenerów EMSA 2012 przy współpracy z Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej oraz klubem Jantar Ustka, zaprasza na szkolenie na Kierowników ds. Bezpieczeństwa na imprezy masowe.

Szkolenie odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 3 przy ul. Wróblewskiego w Ustce. Przeprowadzi je firma doradczo-szkoleniowa w zakresie bezpieczeństwa EMSA 2012. Koszt kursu 468 zł.

Osoby zainteresowane prosimy przesyłać zgłoszenie na adres msamsel@vp.pl lub emsa2012@vp.pl (imię, nazwisko, klub lub instytucja, numer telefonu, e-mail.

Szkolenie zgodne z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 30 sierpnia 2011 r. w sprawie wymogów, jakie powinni spełniać kierownik do spraw bezpieczeństwa, służby porządkowe i służby informacyjne (Dz. U. 2011 r. nr 183 poz. 1087). 

Bliższe informacje udzieli Marcin Samsel (601 649 566). 

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl