fot. gdansk.naszemiasto.pl

Finał województwa Pomorskiego turnieju „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Już dziś rozpocznie się finał wojewódzki turnieju „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w województwie pomorskim.

Przez trzy dni najlepsze dziewczynki i chłopcy z regionu będą rywalizowali o miano najlepszej drużyny, a najstarsze kategorie o wyjazd na finał ogólnopolski do Warszawy.

Pierwszego dnia swoje rozgrywki rozpocznie kategoria wiekowa U-12 dziewcząt i chłopców. We wtorek swoje mecze rozgrywać będzie grupa dzieci z kategorii U-10, a na koniec rywalizować będą najmłodsi adepci piłki nożnej U-8

Wszystkie mecze odbywać się będą na doskonale do tego przystosowanym obiekcie sportowym przy ulicy Traugutta, gdzie trenują między innymi zawodnicy ekstraklasowej Lechii Gdańsk. Jest to niewątpliwie niebywałe przeżycie dla młodych piłkarek i piłkarzy szczególnie, że zwycięzcy starszych kategorii pojadą na finały ogólnopolskie do Warszawy, gdzie będą miały szansę zagrać na Stadionie Narodowym.

Wszystkim drużynom życzymy powodzenia i mamy nadzieję, że jak co roku świetna zabawa będzie szła w parze z wysokim poziomem sportowym wśród naszych najmłodszych podopiecznych.

LISTA DRUŻYN UCZESTNICZĄCYCH W FINAŁACH

U-12 Chłopcy

UKS Olimpijczyk Kwakowo
UKS LIDER
U-2 Bytów
UKS 1 Reda
Trójka Lębork
Szkoła Podstawowa w Lipuszu
PKS
Pozytywna Gdańsk
SP5 MALBORK
SP9
Szkoła Podstawowa w Sierakowicach
PSP1
Kwidzyn sp5
SP 6 Gdynia
AMO TCZEW
SP Charzykowy
SP 10 SŁUPSK
SP 2 Sztum
Orły
Morze Stegna

U-10 Chłopcy

U-2 Bytów
UKS Jedynka Reda 2008
UKS "SPARTA" SYCEWICE
SP 4 SŁUPSK
SASP Sopot
SP Karsin
MŁODE ORŁY
Stężyca
SP5 Chojnice
SP 37 Wiczlino
1 AMP Mikołajki Pomorskie
SP5 MALBORK
Szkoła Podstawowa nr 2 ndg
PSP1
Champions Ryjewo
Team Borkowo
SMS Gedania 1922
AMO TCZEW
AP SOKÓŁ KOSAKOWO 2
Junior Football Academy

U-8 Chłopcy

ULKS U-2 Bytów 2010
UKS JEDYNKA REDA BIALI
UKS SPARTA SYCEWICE
SP Łebunia
ZSP Kaliska
SP nr 4
UKS BYKI SŁUPSK
NOWA Akademia Piłkarska Gdynia
Kiszewskie lwy
SP2 Nowy Staw
Champions Ryjewo
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w Sztumie
AMO TCZEW
SP TUCHOM
Football Academy Niebiescy 2010
Orzełki
Morze Stegna
Junior Football Academy

U-12 Dziewczęta

Cedry Wielkie
SP Łebunia
GOSRiT Luzino
DZIEWCZYNY Z KALISZA
SP BRUK
SP Jezierzyce
SP 48
Szkoła Podstawowa w Tuchomiu
SP Sierakowice
PSP1
SP2 Nowy Staw
ZSP MARZĘCINO
SP CZYCZKOWY
Pogoń Walichnowy
Kaperki Puck
SP5 kwidzyn

U-10 Dziewczęta

Błękitni Wejherowo
SP Łebunia
SP 48
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szczypkowicach
SP Subkowy
Feniks Kramarzyny
UKS FIVE
SP Trąbki Wielkie
Kaperki Puck


U-8 Dziewczęta

UKS Jedynka Reda
SP STRASZYN
SP 48
SP SPARTA SYCEWICE
Feniks Kramarzyny
UKS FIVE
Kaperki Puck

Wyniki i tabele

Sezon 2018/2019
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl