Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych [#4]

Zgodnie w decyzją Zarządu Pomorskiego ZPN z dnia 22.06.2020 r. na wniosek Komisji ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich Pomorskiego ZPN, Komisji ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich Podokręgu Słupskiego Pomorskiego ZPN i Komisji ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich Podokręgu Malborskiego Pomorskiego ZPN część obiektów piłkarskich wskazanych we wnioskach licencyjnych zwolniona zostaje z bezpośredniej weryfikacji na sezon 2020/2021.

Wykaz klubów dopuszczonych do rozgrywek bez bezpośredniej weryfikacji obiektu na sezon 2020/2021:

1. AS Kolbudy
2. Bałtyk II Gdynia
3. Czarni Pruszcz
4. Orkan Rumia
5. Orlęta Reda
6. Orzeł Trąbki Wielkie
7. Potok Pszczółki
8. Sztorm Kosakowo
9. Chojniczanka II Chojnice
10. Meteor Pinczyn
11. Orzeł Subkowy
12. Pomezania Malbork
13. Tęcza Brusy
14. Victoria Kaliska
15. Wisła Tczew
16. Żuławy Nowy Dwór Gd.
17. Sparta Sycewice
18. Sokół Wyczechy
19. Piast Człuchów
20. Myśliwiec Tuchomie
21. Start Miastko
22. Kaszubia Studzienice
23. MKS Debrzno
24. GTS Czarna Dąbrówka
25. Dragon Bojano
26. OKS Rumia Janowo
27. Zatoka Puck
28. Start Mrzezino
29. KS Chwaszczyno
30. Stoczniowiec Gdańsk
31. Portowiec Gdańsk
32. Agra Ostrowite
33. Borowiak Czersk
34. GKS Bobowo
35. Jantar Pawłowo
36. Radunia Stężyca
37. SNRR Sławek Borzechowo
38. Styna Godziszewo
39. Błękitni Stare Pole
40. Olimpia Sztum
41. Pogoń Prabuty
42. Rodło Kwidzyn
43. KS Damnica
44. Stal Jezierzyce
45. Słupia Kobylnica
46. Garbarnia Kępice
47. Sokół Szczypkowice
48. Polonez Bobrowniki
49. Grom Nakla
50. Dolina Gałąźnia Wielka
51. Brda Przechlewo
52. Celtic Reda
53. AP KP Gdynia
54. Morena Gdańsk
55. Oruński KP
56. UKS 82 Klukowo
57. KS Sport to Zdrowie Linia
58. Czarni Pruszcz Gdański
59. GKS Trąbki Wielkie
60. Amator Kiełpino
61. GKS Sierakowice
62. Gryf Goręczyno
63. Słupia Sulęczyno
64. Korona Rywałd
65. Czarni Piece
66. MKP Drzewiarz Szlachta
67. Olimpia Czersk
68. Orkan Huta
69. AP Malbork
70. Mady Ostaszewo
71. Centrum Pelplin
72. Orzeł Radziejewo
73. Sokół Lubichowo
74. Supra Kwidzyn
75. Granit Kończewo
76. Diament Trzebielino
77 .Urania Udropie
78. WKS Nożyno

Przewodniczący Komisji ds. Licencji Klubowych
(-) Józef Dąbrowski

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl