Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych [#1]

Komisja ds. Licencji Klubowych Pomorskiego ZPN informuje o rozpoczęciu procesu licencyjnego dla klubów Pomorskiego ZPN na sezon 2019/2020.

​1) Zgodnie z przepisami procesu zasadniczego podręczników licencyjnych PZPN dla klubów IV ligi oraz klas niższych w zdefiniowanych w przepisach terminach zostały doręczone klubom stosowne dokumenty oficjalną pocztę mailową.

2) Na stronie internetowej Związku w zakładce (Dokumenty do pobrania - Druki i formularze - Dokumenty licencyjne lub Rozgrywki – Regulaminy 2018/2019 – Dokument Licencyjne) są zamieszczone dokumenty, druki i formularze wymagane w procesie licencyjnym na sezon 2019/2020 z podziałem na ligi i klasy rozgrywkowe.

3) Przypominamy o obowiązującym kalendarium procesu licencyjnego na sezon 2019/2020:

4) Kluby, które w roku 2018 uzyskały licencje na dwa sezony zwolnione są z ubiegania się o licencję klubową na sezon 2019/2020, jeżeli reprezentują tę samą klasę rozgrywkową, co decyzja licencyjna.
Wykaz klubów z ważną licencją na sezon 2019/2020:

A. Klasa Okręgowa:
1. Beniaminek 03 Starogard Gdański,
2. Karol Pęplino,
3. Sztorm Mosty.

B. Klasa A:
1. Błyskawica Reda Rekowo,
2. Dolina-Speranda Gałąźnia Wielka,
3. GDKiS Ostaszewo,
4. Granit Kończewo,
5. GKS Żukowo,
6. GLKS Różyny,
7. GTS Mokry Dwór,
8. KS Skorzewo,
9. LZS Waplewo,
10. Orzeł Straszyn,
11. Rodło Kwidzyn,
12. Świt Radostowo,
13. ZS Damnica.

C. Klasa B:
1. AP Malbork,
2. Baza 44 Siemirowice,
3. Błękitni Motarzyno,
4. Budmar Bytonia,
5. Czarni Piece,
6. GKS Gardeja,
7. Grom Nakla,
8. Grom Trutnowy,
9. GS LZS Linia,
10. GTS Juszkowo,
11. GTS Pruszcz Gdański,
12. GTS Przywidz,
13. GTS Rotmanka,
14. Huragan Smolno,
15. KS Chwaszczyno,
16. KS Zaleskie,
17. Lisovia Lisewo,
18. LZS Postolin,
19. Multistal Bytonia,
20. Norda Karwia,
21. Nowi Nowa Carkiew,
22. Orkan Huta,
23. Orzeł Borkowo,
24. Orzeł Radziejewo,
25. OTS Osiek,
26. Pomorzanin Gdynia,
27. PSS Kończewice,
28. Real Myszewo,
29. Relaks Mechowo,
30. Skotawia Dębnica Kaszubska,
31. Słupia Charnowo,
32. Słupia Sulęczyno,
33. Smoki Podole Małe,
34. SMZP Nowe Polaszki,
35. Sokół Strzelno,
36. SRW Czyczkowy Zaboracy,
37. SSPN Malczkowo-Łupawa,
38. Szansa Siemianice,
39. Szpak Skórcz,
40. Temis-Brda Wielkie Chełmy,
41. Tęcza Szropy,
42. Unia Klawkowo,
43. Unia Korzybie,
44. Urania Udorpie,
45. Wicher Wierzchucino,
46. WKS Lignowy Szlacheckie,
47. WKS Nożyno,
48. Victoria Dąbrówka,
49. Zaspa 2016 Gdańsk. 

D. Kluby Młodzieżowe:
AP Człuchów,
AP KP Gdynia,
AP LG Gdańsk,
Diego Lębork,
Ejsmond Club Gdynia,
Ex Siedlce Gdańsk,
KS Potęgowo,
KP Jastarnia,
Lew Lębork,
Motława Suchy Dąb,
Olimpico Malbork,
Pogoń Tczew,
Supra Kwidzyn,
Szarża Krojanty.

5) W przypadku pytań dotyczących postępowania licencyjnego proszę kontaktować się z właściwym, według klasy rozgrywkowej, weryfikatorem:

  • Dawid Michalski (tel. 505 529 985) - kluby IV ligi;
  • Krzysztof Waszkiewicz (tel. 604 610 076) - kluby klasy Okręgowej;
  • Tomasz Bocheński (tel. 506 071 101) - kluby klasy A;
  • Wojciech Krasucki (tel. 605 051 278) - kluby klasy B;
  • Jerzy Wnuk-Lipiński (tel. 604 819 287) - wszystkie kluby młodzieżowe

6) Przypomina się, że dokumenty w wersji elektronicznej należy składać z wykorzystaniem niżej podanych adresów:


​Przewodniczący Komisji ds. Licencji Klubowych
(-) Józef Dąbrowski
(tel. 697 038 216)​


Wyniki i tabele

Sezon 2018/2019
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl