Kadra Pomorza 2005 - powołania na 18.09.2018 r.

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu następujących zawodników rocznika 2005 na mecz mistrzowski z Kujawsko Pomorskim ZPN, który odbędzie się 18.09 2018 w Gdańsku (godzina 13.30).

1. Uzarek Mateusz UKS LOTOS Gdańsk/Pomezania Malbork
2. Plichta Łukasz UKS LOTOS Gdańsk/Cartusia Kartuzy
3. Kitowski Nikodem UKS LOTOS Gdańsk/Cartusia Kartuzy
4. Ceremus Marcin UKS LOTOS Gdańsk/Jaguar Gdańsk
5. Kryża Oskar UKS LOTOS Gdańsk/MKS Władysławowo
6. Sołkiewicz Mikołaj UKS LOTOS Gdańsk/Jedynka Reda
7. Jurkiewicz Adrian SI Arka Gdynia
8. Bohdanowicz Jakub SI Arka Gdynia
9. Spychalski Mateusz Chojniczanka Chojnice
10. Żywicki Jakub Chojniczanka Chojnice
11. Remus Adrian Chojniczanka Chojnice
12. Brzęk Bartosz Jaguar Gdańsk
13. Lemka Dominik Lechia Gdańsk SA
14. Mikułko Antoni Lechia Gdańsk SA
15. Poliński Jakub Lechia Gdańsk SA
16. Adamik Marcin Lechia Gdańsk SA
17. Rachwał Wiktor Lechia Gdańsk SA
18. Mikuła Mikołaj Lechia Gdańsk SA

Powołani zawodnicy winni posiadać ze sobą aktualne badania sportowe, kartę zawodnika, ważny dokument ze zdjęciem (legitymacja, paszport) oraz obuwie piłkarskie (na naturalną trawę). Zbiórka 18.09.2018 r. (wtorek) o godz. 12.15 w Gdańsku(ul. Traugutta). Proszę o potwierdzenie obecności do 16 września (po kolejce ligowej). Nieusprawiedliwiona nieobecność skutkuje pominięciem zawodnika przy kolejnych powołaniach na konsultacje szkoleniowe lub mecze Kadry Pomorza 2005. W razie pytań proszę o kontaktz trenerem.

Trener Paweł Wypij 501 313 127
Asystent trenera Łukasz Godlewski 510 081 607
Asystent trenera Marek Hebel 512 375 925
Asystent trenera Krzysztof Muller 793 080 786 (odpowiedzialny za podokręg Słupsk)
Asystent trenera Grzegorz Mikuła 698 636 753 (odpowiedzialny za podokręg Malbork)

​​Kliknij aby pobrać​


Szkolenie kadr Pomorskiego ZPN współfinansowane jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego oraz Polski Związek Piłki Nożnej.

Wyniki i tabele

Sezon 2018/2019
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl