fot. KTS-K GOSRiT Luzino U-16

Jantar Ustka i KTS-K GOSRiT Luzino zagrają na MMP U-16 w futsalu

W piątek 9 lutego rozpoczynają się kolejne Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w futsalu. Na parkiet w śląskim Mikołowie wybiegną zawodnicy w kategorii U-16. Pomorski ZPN reprezentować będą Jantar Ustka i KTS-K GOSRiT Luzino.

​Grupowymi rywalami zespołu z Ustki będą MOKS Białystok - pojedynek z ekipą z podlasia będzie meczem otwarcia turnieju (piątek, godz. 13:00), Rekord Bielsko-Biała i SPN Szamotuły. Z kolei drużyna z Luzina mierzyć się będzie z TAF Toruń, Junior Hurtap Łęczyca i Góral Tryńcza. Podopieczni trenra Pawła Radeckiego na halę wybiegną w piątek o godzinie 15:30. Po drugiej stronie boiska czekać będzie Junior Hurtap Łęczyca. 

Turniej potrwa do niedzieli 11 lutego. O Mistrzostwo Polski walczyć będzie 16 drużyn. Tytułu broni BSF ABJ Bochnia. Transmisję z turnieju można obserwować na lajfytv.pl, zaś wyniki na bieżąco spływać będą tutaj

Na koniec dodajmy, że w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w futsalu w kategorii U-14 rozgrywanych w Ustce brązowy medal zdobył Beniaminek 03 Starogard Gdański. 

Grupa 1: MOKS Białystok, Rekord Bielsko-Biała, Jantar Ustka, SPN Szamotuły
Grupa 2: TAF Toruń, Junior Hartap Łęczyca, Góral Tryńcza, KTS-K GOSRiT Luzino
Grupa 3: Gwiazda Toruń, Kamionka Mikołów, BSF ABJ Bochnia, JKS 1909 Jarosław
Grupa 4: Malwee Łódź, Gwiazda Ruda Śląska, Red Dragons Pniewy, Fablok Chrzanów

Wyniki i tabele

Sezon 2018/2019
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl