El. ME 2020: Bilety na mecz Polska – Macedonia

Pragniemy poinformować o możliwości zamówienia za naszym pośrednictwem biletów na spotkanie Polska – Macedonia. Jest to mecz w ramach Eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Pojedynek odbędzie się w niedzielę 13 października na stadionie PGE Narodowy w Warszawie o godzinie 20:45.

Jesienią eliminacje nabierają tempa i w każdym z trzech miesięcy będziemy świadkami dwóch spotkań reprezentacji Polski. We wrześniu zagramy ze Słowenią i Austrią. W październiku z Łotwą i Macedonią. W listopadzie końcowe rozstrzygnięcia poznamy po meczach z Izraelem i Słowenią. Po czterech kolejkach Polacy z kompletem punktów przewodzą w grupie G.

Terminarz:
6 września, Słowenia – Polska
9 września, Polska – Austria
10 października, Łotwa – Polska
13października, Polska – Macedonia
16 listopada, Izrael – Polska
19 listopada, Polska – Słowenia


W związku z ograniczoną ilością biletów informujemy, że do składania zamówień uprawnieni będą jedynie członkowie naszego Związku. Klub zrzeszony w Pomorskim Związku Piłki Nożnej może aplikować na maksymalnie 4 bilety, zaś osoba fizyczna (sędzia, działacz, trener) maksymalnie na 2 bilety. Zgłoszenia należy przesyłać na załączonych u dołu strony formularzach pod adres macedonia@pomorski-zpn.pl

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 25 sierpnia 2019 roku (niedziela) do godziny 23:59. Następnie prześlemy wiadomość z decyzją przyznania biletów. Wówczas do 2 września trzeba będzie dokonać wpłaty.

UWAGA!

Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych. Niekompletne, nieprawidłowo wypełnione lub przesłane w innej formie zgłoszenia nie będą rozpatrywane. Ponadto informujemy, że wysłanie formularza nie jest tożsame z przyznaniem biletu.

  • Decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Pomorski ZPN nie dysponuje biletami rodzinnymi, dla osób niepełnosprawnych i dla osób ze znaczną niepełnosprawnością z opiekunem.
  • W przypadku pozytywnego zweryfikowania zgłoszenia (otrzymają Państwo mailowe potwierdzenie) należy przesłać potwierdzenie wpłaty za bilety - nr konta: 40 1160 2202 0000 0000 5248 2128.
  • W tytule przelewu należy wpisać swoje imię, nazwisko oraz Polska - Macedonia

Ceny biletów:
I – kategoria - 180,00 zł
II – kategoria - 140,00 zł
III – kategoria - 80,00 zł

Mecz Polska - Macedonia, Stadion PGE Narodowy, 13.10.2019 r., prawidłowo wypełniony FORMULARZ ​PDF lub ​DOC należy wysłać na adres macedonia@pomorski-zpn.pl

​Harmonogram sprzedaży biletów

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl