El. ME 2020: Bilety na mecz Polska – Izrael

Dopiero co opadły emocje po meczach Polski z Austrią i Łotwą, a kibice mogą już rozpocząć przygotowania do kolejnych spotkań w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Pragniemy poinformować o możliwości zamówienia za naszym pośrednictwem biletów na spotkanie Polska – Izrael. Pojedynek odbędzie się w poniedziałek 10 czerwca na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Za drużyną prowadzoną przez Jerzego Brzęczka dwa wygrane pojedynki. W Wiedniu biało-czerwoni pokonali Austrię 1:0 po trafieniu Krzysztofa Piątka, zaś w Warszawie wygrali z Łotwą 2:0 po bramkach Roberta Lewandowskiego i Kamila Glika. Wiele mówiło się o stylu gry naszej kadry, jednak w ostatecznym rozrachunku na koncie mamy 6 punktów, a mało kto przypuszczał, że z takim dorobkiem będziemy po dwóch spotkaniach. Dla przykładu aktualni mistrzowie Starego Kontynentu po meczach z Serbią i Ukrainą mają na swoim koncie zaledwie dwa punkty. Dwoma zwycięstwami w dwóch pierwszych kolejkach mogą jedynie pochwalić się Anglia, Irlandia Północna, Irlandia, Hiszpania, Francja, Turcja, Belgia i Włochy.

Nim jednak Polacy zmierzą się w Warszawie z Izraelem, trzy dni wcześniej w Skopje rywalizować będą z Macedonią Północną. Mecedończycy na inaugurację eliminacji pokonali u siebie Łotwę 3:1, a w drugim meczu zremisowali na wyjeździe 1:1 ze Słowenią.


W związku z ograniczoną ilością biletów informujemy, że do składania zamówień uprawnieni będą jedynie członkowie naszego Związku. Klub zrzeszony w Pomorskim Związku Piłki Nożnej może aplikować na maksymalnie 4 bilety, zaś osoba fizyczna (sędzia, działacz, trener) maksymalnie na 2 bilety. Zgłoszenia należy przesyłać na załączonych u dołu strony formularzach pod adres izrael@pomorski-zpn.pl

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 17 kwietnia 2019 roku (środa) do godziny 23:59.

UWAGA!

Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych. Niekompletne, nieprawidłowo wypełnione lub przesłane w innej formie zgłoszenia nie będą rozpatrywane. Ponadto informujemy, że wysłanie formularza nie jest tożsame z przyznaniem biletu.

  • Decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Pomorski ZPN nie dysponuje biletami rodzinnymi, dla osób niepełnosprawnych i dla osób ze znaczną niepełnosprawnością z opiekunem.
  • W przypadku pozytywnego zweryfikowania zgłoszenia (otrzymają Państwo mailowe potwierdzenie) należy przesłać potwierdzenie wpłaty za bilety - nr konta: 40 1160 2202 0000 0000 5248 2128.
  • W tytule przelewu należy wpisać swoje imię, nazwisko oraz Polska - Izrael

Ceny biletów:
I – kategoria - 180,00 zł
II – kategoria - 140,00 zł
III – kategoria - 80,00 zł

Mecz Polska - Izrael, Stadion PGE Narodowy, 10.06.2019 r., prawidłowo wypełniony FORMULARZ PDF lub DOC należy wysłać na adres izrael@pomorski-zpn.pl

Harmonogram sprzedaży biletów

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl