El. ME 2020: Bilety na mecz Polska – Austria

Pragniemy poinformować o możliwości zamówienia za naszym pośrednictwem biletów na spotkanie Polska – Austria. Jest to mecz w ramach Eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Pojedynek odbędzie się w poniedziałek 9 września na stadionie PGE Narodowy w Warszawie o godzinie 20:45.

Polska po czterech kolejkach z kompletem punktów prowadzi w grupie G. Biało-czerwoni mają pięć punktów przewagi nad Izraelem i sześć nad Austrią. Z naszej grupy do turnieju o mistrzostwo Starego Kontynentu awansują dwa najlepsze zespoły. Reprezentacja Polski ma sporą zaliczkę, ale jeszcze potrzeba kilku kroków, by zagrać na Euro 2020. Najbliższym rywalem podopiecznych selekcjonera Jerzego Brzęczka jest Słowenia, z którą zmierzymy się 6 września. Trzy dni później przed własną publicznością podejmiemy Austriaków, których pokonaliśmy w pierwszym spotkaniu w Wiedniu 1:0 po bramce Krzysztofa Piątka. Austria eliminacje zaczęła od dwóch porażek (0:1 Polska, 2:4 Izrael). Przełamanie nastąpiło w spotkaniu ze Słowenią, które wygrali 1:0. W czwartym swoim spotkaniu pokonali na wyjeździe Macedonię Północną 4:1. Austriacy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i na pewno będą walczyć do końca o awans na Mistrzostwa Europy.


W związku z ograniczoną ilością biletów informujemy, że do składania zamówień. Uprawnieni będą jedynie członkowie naszego Związku. Klub zrzeszony w Pomorskim Związku Piłki Nożnej może aplikować na maksymalnie 4 bilety, zaś osoba fizyczna (sędzia, działacz, trener) maksymalnie na 2 bilety. Zgłoszenia należy przesyłać na załączonych u dołu strony formularzach pod adres austria@pomorski-zpn.pl

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 21 lipca 2019 roku (niedziela) do godziny 23:59. Następnie prześlemy wiadomość z decyzją przyznania biletów. Wówczas do 25 lipca trzeba będzie dokonać wpłaty.

UWAGA!

Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych. Niekompletne, nieprawidłowo wypełnione lub przesłane w innej formie zgłoszenia nie będą rozpatrywane. Ponadto informujemy, że wysłanie formularza nie jest tożsame z przyznaniem biletu.

  • Decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Pomorski ZPN nie dysponuje biletami rodzinnymi, dla osób niepełnosprawnych i dla osób ze znaczną niepełnosprawnością z opiekunem.
  • W przypadku pozytywnego zweryfikowania zgłoszenia (otrzymają Państwo mailowe potwierdzenie) należy przesłać potwierdzenie wpłaty za bilety - nr konta: 40 1160 2202 0000 0000 5248 2128.
  • W tytule przelewu należy wpisać swoje imię, nazwisko oraz Polska - Austria.

Ceny biletów:
I – kategoria - 180,00 zł
II – kategoria - 140,00 zł
III – kategoria - 80,00 zł

Mecz Polska - Austria, Stadion PGE Narodowy, 09.09.2019 r., prawidłowo wypełniony FORMULARZ PDF lub DOC należy wysłać na adres austria@pomorski-zpn.pl

Harmonogram sprzedaży biletów


Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl