Dziś III runda Pucharu Polski

W środę odbędą się 43 spotkania w ramach III rundy Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Jedno rozstrzygnięcie już poznaliśmy - rollercoaster to mało powiedziane. Przedstawiamy pucharowy rozkład jazdy.

We wtorek Kolegium Sędziów Słupsk podejmowało Chrobry Charbrowo. Do przerwy 3:1 prowadzili goście. Po zmianie stron przewaga Chrobrego się powiększyła i po pięciu kwadransach było 2:6 na korzyść przyjezdnych. Odpowiedź piorunująca - w niespełna trzy minuty Łukasz Jach skompletował hat-trika i prawdziwe emocje miały dopiero się zacząć. Gola na wagę remisu i dogrywki strzelił Hubert Sawicki w 86 minucie.

W dogrywce Sebastian Wiśniewski wyprowadził Chrobrego na dwubramkowe prowadzenie, ale sędziowie błyskawicznie odpowiedzieli i po pierwszej połowie dogrywki było 8:8. Wiśniewski w 119 minucie strzelił trzeciego gola w dogrywce i wydawać by się mogło, że jest po meczu. Sędziowie jednak nie załamali rąk i po chwili doprowadzili do kolejnego wyniku remisowego – 9:9 i o wszystkim decydować miały rzuty karne. Sędziowie ze Słupska byli bardzo skuteczni i pięć jedenastek zamienili na gole. W zespole z Charbrowa ten jeden, najważniejszy raz, pomylił się Norbert Butowski. Kolegium Sędziów Słupsk w IV rundzie Pucharu Polski. Najlepsza reklama pucharowych rozgrywek.

Słupsk
Kolegium Sędziów Słupsk (niezrzeszeni) - Chrobry Charbrowo (KO) 9:9 (6:6, dogr. 3:3, k. 5:4)
8' 0:1 - Olaf Syldatk
11' 0:2 - Karol Kiełtyka
23' 1:2 - Sebastian Hinz
27' 1:3 - Norbert Butowski
65' 1:4 - Marcin Krzyżanowski
70' 2:4 - Łukasz Dawidowicz
73' 2:5 - Marcin Krzyżanowski
76' 2:6 - Damian Gołąbowicz
78' 3:6 - Łukasz Jach
79' 4:6 - Łukasz Jach
80' 5:6 - Łukasz Jach
86' 6:6 - Hubert Sawicki
Dogrywka
94' 6:7 - Sebastian Wiśniewski
97' 6:8 - Sebastian Wiśniewski
100' 7:8 - Jakub Gralak
103' 8:8 - Łukasz Dawidowicz
119' 8:9 - Sebastian Wiśniewski
120' 9:9 - Jakub Gralak