Drugi dzień "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

Za nami drugi dzień finału wojewódzkiego turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" w Gdańsku.

artek 11.04.2019 r. poznaliśmy kolejne zespoły, które będą nas reprezentować w finałach wojewódzkich turnieju "Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" tym razem w kategorii wiekowej U10 chłopców i dziewczynek. W drugim dniu rozgrywek licznie zebrani rodzice oraz sympatycy piłki nożnej oglądali zmagania zespołów z szesnastu powiatów województwa Pomorskiego w meczach o wyjazd do Warszawy na finał ogólnopolski turnieju. Mimo zmiennej, często niesprzyjającej aury, młode piłkarki i piłkarze wykazali się wielkim zaangażowaniem i umiejętnościami dzięki czemu nie brakowało emocji na stadionie Gdańskiego Ośrodka Sportu przy ulicy Traugutta. Ostatecznie w tej kategorii wiekowej reprezentować nas będą zespoły Escola Pruszcz Gdański oraz Feniksu Kramażyny.

Dziewczynki U10:
1. Feniks Kramarzyny
2. Olimpico Malbork
3. Błękitni Wejherowo
4. Pogoń Tczew

Chłopcy U10:
1. Excola Futbolu Pruszcz Gdański
2. SP 5 Lębork
3. SP Stężyca
4. UKS Lider Rychnowy

Nagrody indywidualne
U-10 dziewczynki: najlepsza bramkarka - Magdalena Sędzicka  (Feniks Kramarzyny), najlepsza zawodniczka - Oliwia Karpińska (Olimpico Malbork), królowa strzelczyń - Olivia Cholewińska (Błękitni Wejherowo / 15 bramek)
U-10 chłopcy: najlepszy bramkarz - Oskar Żejmo (Escola Futbolu Pruszcz Gdański), najlepszy zawodnik - Paweł Pachocki (SP 5 Lębork), król strzelców - Krystian Regliński (SP Stężyca / 9 bramek)

U-10 dziewczynki
I miejsce: Feniks Kramarzyny

II miejsce: Olimpico Malbork

III miejsce: Błękitni Wejherowo

IV miejsce: Pogoń Tczew

U-10 chłopcy
I miejsce: Escola Futbolu Pruszcz Gdański

II miejsce: SP 5 Lębork

III miejsce: SP Stężyca

IV miejsce: UKS Lider Rychnowy

Wyniki
U-10 c hA SP 5 Chojnice 5-0 SP Stegna
U-10 ch A SP 6 Kościerzyna 3-5 Lider Rychnowy
U-10 ch B II STO Gdańsk 0-3 SP 4 Reda
U-10 ch B PKS Jastarnia 2-5 Escola Pruszcz Gd.
U-10 ch C SP Studzienice 7-1 SP 9 Sopot
U-10 ch C SP Jezierzyce 0-16 SP Subkowy
U-10 ch D SP Stężyca 6-1 SP Stare Pole
U-10 ch E Champions Ryjewo 6-1 SP Mikołajki Pom.
U-10 dz F SP Straszyn 0-4 Małe Tury Chojnice
U-10 dz F Błekitni Wejherowo 7-0 Kaperki Puck
U-10 dz G Pogoń Tczew 5-0 SP 48 Gdańsk
U-10 dz H Olimpico Malbork 2-4 Feniks Kramarzyny
U-10 ch A SP 5 Chojnice 1-1 SP 6 Kościerzyna
U-10 ch A SP Stegna 3-9 Lider Rychnowy
U-10 ch B II STO Gdańsk 4-3 PKS Jastarnia
U-10 ch B SP 4 Reda 2-0 Escola Pruszcz Gd.
U-10 ch C SP Studzienice 1-1 SP Jezierzyce
U-10 ch C SP 9 Sopot 2-9 SP Subkowy
U-10 ch D SP Stężyca 9-0 Nowa AP Gdynia
U-10 ch E Champions Ryjewo 2-1 SP 5 Lębork
U-10 dz F SP Straszyn 0-10 Błekitni Wejherowo
U-10 dz F Małe Tury Chojnice 7-0 Kaperki Puck
U-10 dz G Pogoń Tczew 4-1 UKS Lider Rychnowy
U-10 dz H Olimpico Malbork 10-0 Bryza Siemirowice
U-10 ch A SP 5 Chojnice 2-7 Lider Rychnowy
U-10 ch A SP Stegna 0-9 SP 6 Kościerzyna
U-10 ch B II STO Gdańsk 1-4 Escola Pruszcz Gd.
U-10 ch B SP 4 Reda 4-0 PKS Jastarnia
U-10 ch C SP Studzienice 4-3 SP Subkowy
U-10 ch C SP 9 Sopot 4-3 SP Jezierzyce
U-10 ch D SP Stare Pole 2-3 Nowa AP Gdynia
U-10 ch E SP Mikołajki Pom. 1-1 3SP 5 Lębork
U-10 dz F SP Straszyn 0-5 Kaperki Puck
U-10 dz F Małe Tury Chojnice 4-4 Błekitni Wejherowo
U-10 dz G SP 48 Gdańsk 1-0 UKS Lider Rychnowy
U-10 dz H Feniks Kramarzyny 11-0 Bryza Siemirowice

U-10 ch 1/4 UKS Lider Rychnowy 3-2 SP Subkowy
U-10 ch 1/4 SP Studzienice 1-6 SP 5 Lębork
U-10 ch 1/4 SP Stężyca 3-2 SP 4 Reda
U-10 ch 1/4 Escola Pruszcz Gd. 4-0 Champions Ryjewo
U-10 dz 1/4 Pogoń Tczew 9-0 Kaperki Puck
U-10 dz 1/4 Feniks Kramarzyny 6-2 Lider Rychnowy
U-10 dz 1/4 Błekitni Wejherowo 7-3 SP 48 Gdańsk
U-10 dz 1/4 Małe Tury Chojnice 0-1 Olimpico Malbork

U-10 ch 1/2 Escola Pruszcz Gd. 4-2 UKS Lider Rychnowy
U-10 ch 1/2 SP 5 Lębork (k. 3:1)3-3 SP Stężyca
U-10 dz 1/2 Feniks Kramarzyny 2-1 Pogoń Tczew
U-10 dz 1/2 Olimpico Malbork(k. 2:1) 5-5 Błękitni Wejherowo

U-10 ch 1 m-ce Escola Pruszcz Gd.3-1 SP 5 Lębork
U-10 ch 3 m-ce UKS Lider Rychnowy 3-4 SP Stężyca
U-10 dz 1 m-ce Feniks Kramarzyny 3-0 Olimpico Malbork
U-10 dz 3 m-ce Pogoń Tczew 1-3 Błękitni Wejherowo

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl