Bilety na MŚ U-20: rusza faza „kto pierwszy, ten lepszy”

7 marca o godzinie 13:00 zaczęła się druga faza sprzedaży biletów na Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019. Fani z całego świata mają możliwość aplikowania o wejściówki na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”. Ta faza sprzedaży potrwa aż do ostatniego dnia turnieju, czyli do 15 czerwca. W trakcie przedsprzedaży, z której mogli skorzystać posiadacze kart VISA, sprzedano 71 100 biletów. Jedyną oficjalną platformą do zakupu biletów jest strona FIFA.com/tickets/U20WC.

Visa, Oficjalny Partner Do Spraw Płatności FIFA, jest zalecana jako metoda zapłaty za wszystkie bilety sprzedawane przez FIFA. Bilety są dostępne w dwóch kategoriach, zaczynają się od 10 złotych.

(Kurs wymiany: PLN 4.3 = EUR 1)

Kibice będą mogli wydrukować bilety w domu, co oznacza, że każdy kto zakupi wejściówki na stronie FIFA.com/tickets/U20WC otrzyma je w formie elektronicznej i będzie mógł wydrukować w formacie A4. Każdy bilet będzie zawierał unikalny kod i będzie sprawdzany przy wejściu na stadion. Na obiektach nie będzie prowadzona sprzedaż wejściówek.

źródło: www.laczynaspilka.pl

Wyniki i tabele

Sezon 2018/2019
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl