Aktualności

Ćwierćfinały Pucharu Polski

Przed nami pucharowe emocje. Dziś rozegrane zostaną ćwierćfinały Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Na placu boju zostali jeden trzecioligowiec, pięciu czwartoligowców i dwie drużyny z klasy okręgowej. Czy czekają nas kolejne emocje? Po godzinie 20:00 poznamy półfinalistów.

więcej

Warsztaty szkoleniowe dla trenerów bramkarzy

Pomorski Związek Piłki Nożnej zaprasza trenerów, szczególnie szkoleniowców specjalizujących się w kształceniu sportowym bramkarzy, na warsztaty szkoleniowe pt. Szkolenie bramkarza na etapie treningu ukierunkowanego, które odbędą się w dniu 11 czerwca 2019 roku w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku (80-336 Gdańsk, ul. Kazimierza Górskiego 1).

więcej

Zwycięstwo i porażka w Świeciu

W odmiennych nastrojach Kadry Pomorza chłopców opuszczały Świecie, gdzie rozegrano mecze z Kujawsko-Pomorskim ZPN. Drużyna z rocznika 2006 prowadzona przez trenera Tomasza Borkowskiego przegrała 1:2, zaś zawodnicy z rocznika 2005 prowadzeni przez trenera Pawła Wypija zwyciężyli 2:0. Była to czwarta z sześciu zaplanowanych kolejek. Obie drużyny wciąż z szansami na awans do dalszej fazy gier, choć w lepszym położeniu znajduje się starszy zespół.

więcej

Wyniki i tabele

Sezon 2018/2019
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl