Aktualności

Konferencja Metodyczna dla trenerów [Skorzewo, 17 maja 2020 r.)

Pomorski Związek Piłki Nożnej i firma EmSport zapraszają trenerów i animatorów piłki nożnej na konferencję metodyczną, która odbędzie się w miejscowości Skorzewo koło Kościerzyny (83 - 400 Skorzewo, ul. Peplińskiego 21) w dniu 17.05.2020 r. Prelegentami będą trenerzy Marek Śledź, Alex Trukan i Adam Łopatko, a konferencja jest certyfikowana przez Pomorski ZPN liczbą 5 godzin szkoleniowych.

więcej

LOTOS Griffin Cup: Escola pojedzie do Warszawy

W Trąbkach Wielkich w sobotę rozegrano turniej finałowy dla rocznika 2009 w ramach III edycji Turniejów Halowych o Puchar Prezesa Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. W finale Escola Futbolu Pruszcz Gdański pokonała po rzutach karnych AP Jedynka Reda. Brązowe medale wywalczyli zawodnicy MKS Gryf Tczew, którzy w meczu o trzecie miejsce wygrali po rzutach karnych z Lechią Gdańsk. Zatem Escola pojedzie do stolicy walczyć o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej.

więcej

III Memoriał im. Romana Strzeleckiego

Zespół Futsalu i Piłki Plażowej Kolegium Sędziów Pomorskiego ZPN informuje, że w dniu 11.01.2020 r. od godz. 9:30 na Hali Sportowej przy ul. Letniej w Sulęczynie odbędzie się III Turniej Piłki Halowej im. śp. Romana Strzeleckiego.

więcej

LOTOS Griffin Cup: finał rocznika 2009 w Trąbkach Wielkich

W sobotę 11 stycznia odbędzie się kolejny turniej III edycji LOTOS Griffin Cup – turnieje halowe o Puchar Prezesa Pomorskiego ZPN. Zawody odbędą się w gościnnych progach miejscowości Trąbki Wielkie. Przed nami turniej finałowy dla rocznika 2009. Zwycięzca pojedzie na ogólnopolski finał do Warszawy, gdzie stawką rywalizacji będzie Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej.

więcej

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl