Aktualności

Pogrzeb ś.p. Andrzeja Szczepańskiego

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 22 maja na Starym Cmentarzu w Słupsku przy ul. Dr. Rabina Maxa Josepha 4 (dawna ul. Kaszubska). O godzinie 13:30 w kaplicy cmentarnej nastąpi wystawienie urny. O godzinie 14:00 rozpocznie się pochówek.

więcej

Poznajmy się bliżej #4

Przedstawiamy czwarty odcinek cyklu "Poznajmy się bliżej". Podobnie jak przed tygodniem na nasze pytania odpowiedzieli młodzi, zdolni trenerzy, którzy są dobrze znani w środowisku piłkarskim w naszym województwie. Zapraszamy do lektury. Przepytaliśmy Błażeja Adamusa (Cartusia Kartuzy) i Łukasza Kowalskiego (Gryf Wejherowo)

więcej

Decyzje w sprawie sezonu 2019/2020

14 maja 2020 r. Zarząd Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podjął uchwałę o zakończeniu rozgrywek mistrzowskich sezonu 2019/2020 we wszystkich ligach i klasach rozgrywkowych, prowadzonych przez nasz Związek.

więcej

Aktualizacja: Konferencja Metodyczna dla trenerów [Skorzewo, 20 września 2020 r.)

Pomorski Związek Piłki Nożnej i firma EmSport zapraszają trenerów i animatorów piłki nożnej na konferencję metodyczną, która odbędzie się w miejscowości Skorzewo koło Kościerzyny (83 - 400 Skorzewo, ul. Peplińskiego 21) w dniu 20.09.2020 r. Prelegentami będą trenerzy Marek Śledź, Alex Trukan i Adam Łopatko, a konferencja jest certyfikowana przez Pomorski ZPN liczbą 5 godzin szkoleniowych.

więcej

Poznajmy się bliżej #3

Przyszła pora na trzeci odcinek naszego cyklu "Poznajmy się bliżej". Teraz naszymi bohaterami są trenerzy. Jak zaczęła się ich przygoda z piłką nożną? Który z talentów jaki mieli okazję prowadzić nie wykorzystał swojego piłkarskiego potencjału? Co trenerów drażni w piłce? Zapraszamy do lektury.

więcej

Koniec sezonu 2019/2020

W dniu 7 maja, po konsultacjach, prezesi Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej zadecydowali o zakończeniu sezonu 2019/2020 w prowadzonych przez siebie rozgrywkach seniorskich (IV liga, Klasa Okręgowa, A klasa i B klasa) oraz wszystkich rozgrywkach młodzieżowych.

więcej

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl