Aktualności

Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych [#9]

Komisja ds. Licencji Klubowych Pomorskiego ZPN informuje, że na posiedzeniu w dniu 20.11.2019 r. poddała analizie stan realizacji zobowiązań wynikających z orzeczonych nadzorów infrastrukturalnych oraz sankcji finansowych wynikających z decyzji licencyjnej I i II instancji procesu licencyjnego.

więcej

Turniej Talentów - powołania dla rocznika 2009/2010

Dnia 24.11.2019 r. (niedziela) w Ustce na boisku sztucznym ul. Grunwaldzka 35 odbędzie się III Turniej Talentów Mobilnej Akademii Młodych Orłów. W zawodach udział wezmą wyróżniające się zawodniczki oraz zawodnicy z woj. pomorskiego, którzy brali udział w szkoleniach wrześniowych, październikowych oraz listopadowych.

więcej

Kursy sędziowskie w nowej formule

W październiku po raz pierwszy przeprowadzono kursy sędziowskie w nowej, skróconej odsłonie. Kurs dla kandydatów na sędziów piłki nożnej trwał 3 weekendy. W ramach kursu uczestnicy zapoznali się z obowiązującą wykładnią Przepisów Gry, a także przygotowali się w formie zajęć praktycznych na boisku do pełnienia roli sędziego na meczach piłki nożnej.

więcej

U20: Polacy zremisowali z Norwegią

Mimo kilku dobrych okazji, w tym sytuacji sam na sam Dawida Kurminowskiego, reprezentacja Polski do lat 20 strzeliła tylko jednego gola, choć dopiero w ostatniej minucie. W towarzyskim spotkaniu rozgrywanym w Bytowie, drużyna Jacka Magiery przegrywała 0:1 po golu z rzutu karnego, lecz zdołała doprowadzić do remisu dzięki asyście Karola Czubak i bramce Dawida Kurminowskiego. To był ostatni pojedynek biało-czerwonych w tym roku.

więcej

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl