Aktualności

Poznajmy się bliżej #6

Tym razem z naszymi pytaniami zmierzyły się osoby odpowiedzialne za strzelanie bramek w swoich zespołach. Zapraszamy na rozmowy z Paulą Magulską napastniczką Pogoni "Gościniec nad Wisłą" Tczew oraz Tomaszem Grabowskim snajperem, który w rundzie wiosennej był wypożyczony z Gromu Nowy Staw do Powiśla Dzierzgoń. Jak zaczęła się przygoda z piłką nożną naszych bohaterów? Który mecz utkwił im najbardziej w pamięci?

więcej

Komunikat ws. rozgrywek Futsalu

W związku z podjęciem przez Komisję ds. Nagłych PZPN w dniu 14 maja 2020 roku uchwały w sprawie zakończenia rozgrywek Ekstraklasy Futsalu oraz zakończenia wszystkich rozgrywek Futsalu i Piłki Plażowej prowadzonych przez Polski Związek Piłki Nożnej w sezonie 2019/2020, w siedzibie PZPN odbyło się spotkanie przedstawicieli Komisji ds. Futsalu i Piłki Plażowej PZPN, spółki Futsal Ekstraklasa oraz Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN, które dotyczyło rozgrywek Ekstraklasy Futalu w sezonie 2020/2021.

więcej

Poznajmy się bliżej #5

Międzynarodowa sędzia piłkarski Ewa Augustyn oraz młodzieżowa reprezentantka Polski, kapitan najlepszej żeńskiej drużyny w naszym województwie Akademii Piłkarskiej LG Gdańsk Julia Włodarczyk to bohaterki piątego odcinka #Poznajmy się bliżej. Jakie ma marzenia sędzia, która jest już arbitrem Kobiecej Ligi Mistrzów? Czy rodzice wspierają Julię w drodze do pierwszej reprezentacji? Zapraszamy do lektury.

więcej

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl