Aktualności

Poznajmy się bliżej #8

Bramkarz. Można powiedzieć, że od niego na boisku wszystko się zaczyna oraz wszystko się kończy. Każdy, kto zdecyduje się strzec bramki swojej drużyny musi mieć nerwy ze stali. Bohaterami ósmego odcinka #Poznajmy się bliżej są "jedynki" naszych trzecioligowców: Kacper Tułowiecki, Patryk Kamola oraz Marcin Matysiak.

więcej

Poznajmy się bliżej #7

Team menager pełni w drużynie niezwykle ważną rolę. Żeby zostać popularnym "kiero" nawet najlepsze CV może się okazać po prostu bezużyteczne. Bycie kierownikiem drużyny to ogromne wyzwanie. Jakie słowa najlepiej cechują osobę, która chce pełnić tę rolę w klubie? Naszym zdaniem "z tym trzeba się urodzić". Michalina Gołąbek team menager AZS UG Ladies Gdańsk i Jacek Drążek kierownik GKS Żukowo to bohaterowie siódmego odcinka #Poznajmy się bliżej.

więcej

Otwarta konsultacja szkoleniowa w Malborku

W dniu 9 czerwca 2020 r. w godzinach 16.45-19.00 na boisku głównym stadionu w Malborku (ul. Toruńska 60) zostanie przeprowadzona otwarta konsultacja szkoleniowa dla chłopców i dziewcząt z rocznika 2007 i młodszych, którzy zamierzają podjąć dalsze szkolenie piłkarskie i edukację w klasie VII Szkoły Podstawowej nr 1 w Malborku w roku szkolnym 2020/2021.

więcej

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl