Aktualności

Zmiana terminów konferencji plenarnych

[AKTUALIZACJA - 16 marca 2020 r.] W odpowiedzi na rozporządzenie Premiera RP, zakazujące organizacji m.in. Walnych Zgromadzeń, Pomorski Związek Piłki Nożnej zmienia terminy składania dokumentów na konferencje plenarne, jak również terminy samych konferencji.

więcej

Turniej Talentów Mobilnego AMO w Stężycy

Dnia 08.03.2020 r. na obiektach sportowych gminy Stężyca przy ul. Abrahama 11 odbył się IV Turniej Talentów Mobilnej Akademii Młodych Orłów. W zawodach, których organizatorem był Pomorski Związek Piłki Nożnej, gmina Stężyca oraz klub sportowy Radunia Stężyca udział wzięło 204 uczestników z województwa pomorskiego!

więcej

Komunikat ws. zwrotów za bilety na marcowe mecze reprezentacji

W związku z decyzją władz państwowych o odwołaniu wszystkich imprez masowych w Polsce, marcowe mecze reprezentacji Polski z Finlandią we Wrocławiu (27.03.2020) i Ukrainą w Chorzowie (31.03.2020), odbędą się bez udziału publiczności. Wszyscy kibice, którzy dokonali zakupu biletów na te spotkania, otrzymają zwrot pieniędzy.

więcej

Wraca Totolotek Puchar Polski. Starcia pierwszoligowców z elitą w 1/4 finału

Po zimowej przerwie Totolotek Puchar Polski wraca na polskie stadiony. W grze o trofeum zostało osiem najlepszych drużyn, które powalczą o występ w wielkim finale na PGE Narodowym. Na pierwszy ogień idzie mistrz Polski, Piast Gliwice, którego czeka trudna rywalizacja z Lechią Gdańsk. Teoretycznie prostsza misja przed Cracovią, której jednak pierwszoligowy GKS Tychy również może napsuć krwi.

więcej

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl