Aktualności

Nabór uzupełniający do UKS Lotos Gdańsk

Informujemy, że w dniu 11 czerwca 2019 r. w godzinach 14.00 - 15.30 na obiektach AWFiS w Gdańsku przy ul. K. Górskiego 1 odbędzie się otwarty nabór uzupełniający do 8 klasy (rok szkolny 2019/2020) o profilu piłka nożna pod patronatem Pomorskiego ZPN. Aktualna 7 klasa występuję w rozgrywkach 1 Ligi Wojewódzkiej pod nazwą UKS Lotos Gdańsk.

więcej

Dni Talentu Akademii Młodych Orłów

Od 31 maja do 16 czerwca w Gdańsku i Tczewie przeprowadzone zostaną Dni Talentu, czyli nabór do ośrodków Akademii Młodych Orłów. To szansa dla dzieci z roczników 2009-2014, aby trenować piłkę nożną wśród najlepszych.

więcej

Szkolenie Koordynatorów Służb Klubowych

Komisja ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich Pomorskiego Związku Piłki Nożnej organizuje szkolenie Koordynatorów Służb Klubowych zawodów piłki nożnej, niebędących imprezą masową. Szkolenie przeznaczone jest dla klubów Klasy Okręgowej oraz niższych klas rozgrywkowych.

więcej

Gryf i Grom w finale Pucharu Polski

Grom Nowy Staw i Gryf Słupsk zagrają w finale Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. O główne trofeum powalczą więc dwie najlepsze drużyny z IV ligi RWS Investment Group. Losy obu meczów rozstrzygały się w końcowych fragmentach.

więcej

Półfinały Pucharu Polski

AKTUALIZACJA : Grom Nowy Staw wygrał z Radunią Stężyca 3:1, zaś Gryf Słupsk SA pokonał drużynę Stolema Gniewino 4:1. Finalistami tegorocznego Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim są, podobnie jak 2 lata temu, drużyny Gromu i Gryfa.

więcej

Wyniki i tabele

Sezon 2018/2019
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl