Aktualności

Wybierz swoją Reprezentację 100-lecia!

W historii polskiego futbolu znaleźć można wiele sukcesów kadry narodowej – dwa medale Igrzysk Olimpijskich, dwukrotne trzecie miejsce na mistrzostwach świata. Stulecie Polskiego Związku Piłki Nożnej, przypadające na rok 2019, jest odpowiednim czasem, by uhonorować wybitnych piłkarzy reprezentacji Polski. W związku z tym każdego Kibica zapraszamy do wyboru własnej Reprezentacji 100-lecia!

więcej

Pary V rundy Pucharu Polski

Przedstawiamy pary V rundy Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Na tym etapie będą grać drużyny „gdańskie” i „słupskie”. Z kolei w Podokręgu Malbork już wyłoniono cztery drużyny, które uzyskały awans do 1/8 finału rozgrywek. Ten etap będzie rozgrywany wiosną przyszłego roku. V runda odbędzie się 16 października, w środę, o godzinie 15:00.

więcej

Kursy sędziowskie w nowej formule

Kolegium Sędziów Pomorskiego Związku Piłki Nożnej informuje o trwającym naborze kandydatów na kurs sędziów piłki nożnej. Kursy odbywać się będą w nowej, skróconej formule. Kandydat będzie dokształcał się we własnym zakresie, dzięki czemu ilość zajęć, jak i koszt kursu zostaną znacznie zredukowane.

więcej

Pary II etapu Pucharu Polski Kobiet

W dniu 3 października w siedzibie PZPN dokonano losowania par drugiego etapu gry o Puchar Polski Kobiet. Do rywalizacji w tej rundzie oprócz zwycięzcy Pucharu Polski Kobiet na szczeblu województwa Pomorskiego drużyny Marcus Gdynia dołączają dziewczyny Pogoni Tczew oraz GOSRiT Luzino. Mecze zostaną rozegrane 16 października.

więcej

UEFA Playmakers - program dla dziewcząt

Polski Związek Piłki Nożnej wraz z UEFA przygotowuje się do wdrożenia w Polsce programu UEFA Playmakers realizowanego we współpracy z firmą Disney. Na obecnym etapie projektu stajemy przed decyzją o wyborze co najmniej 30 ośrodków, w których program będzie wdrażany.

więcej

IV runda Pucharu Polski-wyniki

Przedstawiany wyniki meczów IV rundy Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Kolejna runda odbędzie się 16 października 2019 roku. Losowanie kolejnej rundy odbędzie się 7 października w siedzibie Pomorskiego Związku Piłki Nożnej po weryfikacji zawodów przez Komisję ds. Rozgrywek Pomorskiego ZPN.

więcej

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl