Aktualności

Kursy trenerskie - podwyższanie kwalifikacji w praktyce

Kursy trenerskie w województwie pomorskim wchodzą w drugie półrocze. Oznacza to zbliżające się egzaminy na trwających kursach (Zintegrowany B i A, UEFA A, UEFA B, Wyr B, GRASSROOTS C) oraz rozpoczęcie kolejnych. Do września około 150 trenerów stanie przed szansą podwyższenia swoich kwalifikacji i z nowym dyplomem UEFA będzie mogło podjąć pracę prawie w całej Europie.

więcej

UKS LOTOS Gdańsk zwycięzcą w I Lidze Wojewódzkiej C2

Miło nam poinformować, że 7 klasa o profilu piłki nożnej pod patronatem Pomorskiego ZPN występująca w lidze pod nazwą UKS Lotos Gdańsk na dwie kolejki przed końcem rozgrywek zapewniła sobie zwycięstwo w I Lidze Wojewódzkiej C2. Od momentu powstania klasy 9 miesięcy temu odbyło się 256 akcji szkoleniowych (treningi i mecze), które pozwoliły na zakończenie rywalizacji w lidze.

więcej

Kadra Pomorza: powołania na turniej UEFA Region’s Cup

Po dwóch konsultacjach szkoleniowych czas na rozgrywki piłkarskie w ramach UEFA Region's Cup. Przedstawiamy Kadrę Pomorskiego ZPN, która weźmie udział w turnieju w dniach 28-30 czerwca w Policach. Trenerem naszej drużyny jest Grzegorz Obiała, na co dzień piastujący funkcję szkoleniowca w czwartoligowym Gromie Nowy Staw.

więcej

Kadra Pomorza U-16 - powołania na zgrupowanie i OOM w Gorzowie

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu zawodniczek na zgrupowanie w dniach 17-24.06.2019 w Tucholi. Zbiórka powołanych zawodniczek 17.06.2019 r. o godz. 15:00 w Tucholi, ul. Świecka 89a. Z Tucholi jedziemy bezpośrednio na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży do Gorzowa 24-28/30.06.2019. Odbiór zawodniczek 28/30.06.2019 GCS Gdynia.

więcej

Wyniki i tabele

Sezon 2018/2019
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl